TSO üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu
Tarih: 15.06.2017 Saat: 11:40
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası, iftar yemeği verdi.

Yunus tesislerinde Çarşamba akşamı düzenlenen iftar yemeğine, İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, protokol üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı üyeler ile çok sayıda misafir katıldı.
Yemekte bir konuşma yapan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Drakman, konuşmasında şu sözlere yer verdi.
‘Öncelikle, içinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan Ayı’nın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam Alemi’ne hayırlar, bolluk ve bereket getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum
Geleneksel olarak yapmış olduğumuz iftar programlarında hep birlikte buluşarak birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Ramazan ayı vesilesi ile siz değerli oda üyelerimiz ve değerli konuklarımız ile birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti ayrıca belirtmek isterim Hepinizi şahsım ve Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. İftar soframıza hoş geldiniz.
Ramazan ayı, rahmet, mağfiret ve kurtuluş ümidinin tazelendiği, ibadet ve nefis muhasebesi ile gönüllerin arındığı, yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik ruhunun canlanarak ayrı bir sosyal bütünleşmenin yaşandığı müstesna bir zaman dilimidir. Eriştiğimiz bu Ramazanın ayının, her bir mü’min için getirdiği rahmet, mağfiret ve kurtuluş müjdesinden bütün mü’minlerin ve insanlığın hissedar olmasını; bütün milletimize, İslâm âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum.
Birliğimizin beraberliğimizin artarak devamı, ağız tadımızın hiçbir zaman bozulmaması en büyük temennimizdir.
Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası meslek komitelerimiz, meclisimiz, yönetim kurulumuz olarak sizler için hizmet vermeye, sizlerin sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmaya ilçemizi ilgilendiren yatırımlarda ortak aklı ve ortak sesi duyurmaya çalışıyor ve gayret ediyoruz.
Bu anlamda ilçemiz için yapılan tüm çalışmalarda bizler ve bizlerden desteğini esirgemeyen sayın kaymakamımıza, belediye başkanımıza, tüm kamu müdürlerimize, çalışanlarına bizlere vermiş olduğu destekten dolayı huzurlarınızda sizler adına çok teşekkür ediyorum. Bu anlayışla hizmetlerimizi sürdürmeye sizlerin sorun ve dileklerini en üst mertebeye taşıyarak yön vermeye çalışıyoruz. Bu anlamda bizlere verdiğiniz destek için de tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.
Duaların ve ibadetin daha da anlam kazandığı bu günlerin, başta Müslüman dünyası olmak üzere Tüm insanlara hayırlar getirmesini temenni eder, Hepinize şahsım ve meclisimiz adına hayırlı akşamlar dilerim.’

http://www.dostmedya.com/haber/1480297874.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7536