Belediye çalışanlarına geleneksel iftar
Tarih: 24.06.2017 Saat: 11:24
Konu: GÜNCEL HABERLER


Belediye çalışanlarına geleneksel iftar

Mustafakemalpaşa Belediye personeli geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.
Gün boyu aynı mesai ortamını paylaşan belediye çalışanları iftar programı vesilesiyle Ramazan ayının manevi atmosferini hep birlikte yaşadı.
Açelya Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen iftara; Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Başkan Yardımcıları Enver Erdoğan, Ayhan Dadak ve Mustafa Eren, belediye meclis üyeleri, daire müdür ve amirleri, memur ve işçiler ailelileriyle birlikte katıldı.
Başkan Sadi Kurtulan, masaları tek tek dolaşarak personeliyle sohbet ettiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin dost elinin 131 mahalleye uzandığını söyledi.
Mustafakemalpaşa'nın yüz bin nüfusuna el birliği ile hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Kurtulan; " Paylaşmanın ve birlikteliğin güzelliğini bu ayda yaşıyoruz. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Belediyecilik gibi insanla bu kadar irtibatlı başka bir meslek yok. 131 mahalle de yaşayan 100 bin insanımızın ihtiyaçlarını güler yüzle ve büyük bir hizmet aşkıyla yerine getirme gayretindeyiz. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalar halkımızın takdirindedir.
Bundan sonra da Mustafakemalpaşa'nın her alanda yaşam kalitesini arttıracak atımları birlikte gerçekleştireceğiz. Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin geçmişten bugüne her kademesinde görev alan personeline şükranlarımı sunuyor, yaklaşan Ramazan Bayramı'nı kutluyorum" dedi.

http://www.dostmedya.com/haber/679578173.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1293209381.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7548