Muhtarlar Derneği Geleneksel iftarı
Tarih: 29.06.2017 Saat: 10:48
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği, ilçede bulunan muhtarları iftarda bir araya getirdi.Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Perşembe günü Öğretmenlerevinde iftar verdi. İftara İlçe Jandarma Komutanı Mustafa ER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Hüseyin Kahraman ve muhtarlar katıldı.
Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Hüseyin Kahraman yaptığı konuşmada “Derneğimizin geleneksel iftar yemeğine hoş geldiniz, hoşgörü ve rahmet ayı ramazanın artık son günlerinde bulunmaktayız.Bu yemeğimizin ve bu günümüzün birlik ve beraberliğimizin daha da pekişmesine vesile olmasını dilerim.
Değerli misafirlerimiz,bugün gelmiş olduğumuz nokta da gerek ülkemiz ve gerekse bölgemiz açısından sıkıntılı günler yaşanmaktadır, bunun için özellikle birlik ve beraberliğimize vurgu yapmaktayım.
Bizler fert ve yurttaş olarak sorumluluğumuzun idraki içerisinde ve bilinçli olmak zorundayız,basit meselelerin dahi zaman zaman kişisel çatışmalara,çıkar çatışmalarına dönüştüğü,saygı ve sevginin artık kaybolduğunu her gün izlemekteyiz.
Öncelikle şunu hiç unutmamamız gerekmektedir. Makamlar ve mevkiler geçicidir,kalıcı olan kubbede bir hoş sedadır.
Birlik ve beraberliğimizin daim olması temennisi ve Pazar günü kutlayacağımız ramazan bayramının da bu dileklerimize vesile olmasını diler,hayırlı bayramlar olması umudu ile hepinize Dernek Yönetim kurulu adına saygılar sunarım.”dedi
 Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7550