Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
Tarih: 04.07.2017 Saat: 11:26
Konu: GÜNCEL HABERLER


Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Mustafakemalpaşa Hükümet Konağı Konferans Salonunda aylık yapılan toplantıda Muhtarlarımızla bir araya gelinip, tüm konular ve uygulamalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.
İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI Başkanlığındaki toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Erol TURAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, İlçe Toplum Sağlık Müdürü Dr. Onur SEZER , İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun DEMİRCİ, İlçe Müftüsü Ahmet YAYLALI, Mal Müdürü Duygu YETER, Tapu Müdürü Veli ÜNSAL, Kadastro Birim Sorumlusu Mustafa YILDIRIM, Nüfus Müdürü Zekeriya ALKAN, Orman İşletme Müdürü Ahmet ER, Yazı işleri Müdürü Seher İNANICI,Muhtar İşleri Şube Müdürü Nazire CANDEMİR ve Muhtarlar katıldı .
Muhtarlarımızla daha önceki toplantılarda olduğu gibi, sorunlar, istek, şikayet ve çözüm önerileri ile ilgili bilgi alış-verişinde bulunmak, birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amacıyla, gerçekleştirilen toplantıda, öncelikle sırasıyla tüm kurum amirlerine kendi alanları ile ilgili bilgilendirme yapması için söz verilmiş ve akabinde Muhtarlarımızın talep, şikayet ve önerileri alınmıştır.
Gerçekleştirilen toplantının sonunda, İlçe Kaymakamımız Mustafa MASATLI tarafından yapılan değerlendirmede;
Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için her tür çalışmayı birlikte yapacaklarını, her zamandan daha çok çalışmaları gerektiğini, huzur ve güvenliğimizi bozacak hiçbir şeye müsade edilmeyeceğini belirtti.
İlçe Kaymakamı başta olmak üzere Tüm Kurum Amirleri ve Muhtarlar vedalaşarak Konferans Salonundan ayrıldılar.
http://www.dostmedya.com/haber/1282253946.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/151524998.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7559