15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliklerinde Be
Tarih: 17.07.2017 Saat: 10:36
Konu: KÜLTÜR SANAT EĞİTİM


15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliklerinde Beşinci Gün(15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliklerinin beşinci günü, 14 Temmuz 2017 saat:10:00-17:30 saatleri arasında, Kapalı Spor Salonunda Güreş, Masa Tenisi, Futsal, Basketbol ve Valeybol Müsabakaları yapıldı. Saat 11:00 den itibaren Şeyh Müftü Camiinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi ve Tüm Şehitlerimiz için 250 Hatm-i Şerif okundu, Dualar edildi. Saat:14:00 da Lalaşahin Mahallesindeki Şehitlik ziyaret edilerek İstiklâl Marşımız ve sonrasında Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi. 16:30 da Bursa-Balıkesir Yolu Üzeri Adaköy Mahallemizde AK Parti İlçe Teşkilatı ile işbirliği halinde oluşturulan 15 Temmuz Şehitleri Hatira Ormanına Ak Parti Bursa Millet Vekillerimiz Muhammed Müfit AYDIN ve Osman MESTEN Beyin katılımlarıyla 249 şehidimiz adına birer fidan dikildi.
Geceye saat:21:30 itibaren Adnan Menderes Meydanında Sanatçı Halit TANRISEVER ile İlahiler ve Türk Sanat Müziği Dinletisi ile devam edildi. Devamında Adnan Menderes Meydanında kurulu Dev Led Ekranlarından 15 Temmuz hain darbe kalkışması ile ilgili Film ve Video Gösterimi sunuldu. 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Anma Programına beşinci gecede de yoğun katılım oldu.
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programlarının beşinci gününe ilçe Kaymakamı Mustafa MASATLI, AK Parti Bursa Milletvekillerimiz Osman MESTEN ve Müfit AYDIN Beyler, Belediye Başkanı Sadi KURTULAN, AK Parti İl Başkan Yardımcısı, AK Parti İlçe Başkanı Sadettin AKKOYUNLU, Siyasi Parti Temsilcileri, Karacabey İlçe Emniyet Müdürü Arif GÜRAL, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa ER, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve Çok Sayıda Vatandaş katıldı.
http://www.dostmedya.com/haber/224133597.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/872556106.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7585