Jandarma Yine Yakaladı
Tarih: 21.07.2017 Saat: 11:51
Konu: GÜNCEL HABERLER


İlçe Jandarma Komutanlığı, Zehir Tacirlerine aman vermiyor.

Mustafakemalpaşa İlçe Jandarma Komutanlığı, son günlerde yaptığı başarılı operasyonlarla, uyuşturucuyla mücadeleye devam ediyor.
İlçe Jandarma Komutanlığınca, Perşembe günü icra edilen önleyici hizmet devriyesi sırasında, Karaoğlan mahallesi, Tunus Kavağı mevkii, set yolu kenarındaki sazlık ve çalılık alanda 675 kök hintkeneviri ele geçirildi.
Savcılık talimatıyla ele geçirilen kenevirler, Jandarma tarafından muhafaza altına alınırken, şüpheli yada şüphelilerin yakalanmasına yönelik soruşturma başlatıldı.
Bir yandan Yakalıyor, Bir yandan halkı bilgilendiriyor
İlçe Jandarma Komutanlığı, bir yandan başarılı operasyonlara imza atarken, bir yandan da halkı bilinçlendirip uyuşturucuyla mücadelede vatandaşlarında kendilerine destek olabilmesi için bilgilendirme toplantıları yapıyor.
Perşembe günü İlçenin Ayazköy mahallesinde Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti kapsamında gerçekleştirilen toplantıda, vatandaşlara kenevir bitkisi tanıtılarak, gençlerin zehirlenmesinin önlenmesi amacıyla bu bitkiyi gören vatandaşların, Jandarmaya ihbarda bulunmaları istendi.
İlçe Jandarma Komutanlığınca bilgilendirilen vatandaşlar, komutanlara yaptıkları başarılı operasyonlar için teşekkür ederken, uyuşturucuyla mücadelede Jandarmayı yalnız bırakmayacaklarını bundan sonra daha dikkatli olup, kenevir bitkisini gördükleri yerde Jandarmaya ihbar edeceklerini söylediler.
http://www.dostmedya.com/haber/1269558848.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/406191743.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7595