Papirüs Pastanesi Karşıyakalıların Hizmetinde
Tarih: 20.09.2017 Saat: 13:22
Konu: GÜNCEL HABERLER


Papirüs Pastaneleri 4. Şubesini Karşıyaka Cumhurluk Meydanında hizmete soktu.

Bursanın, Kafkas ve Uzaydan sonra 3. ve İlçemizin ilk ve tek İSO 22000 kalite belgeli pastanesi olan Papirüs Pastaneleri 4. Şubesini Cumhurluk Meydanı Karşıyaka adresinde hizmete soktu.
İlçede açıldığından bu güne kadar, Pastane sektörüne, hem görsel bazda, hem hizmet bazında hemde lezzet bazında yenilikler getiren Papirüs Pastaneleri sahibi Şemsettin Kaya ‘İlçenin Karşıyaka tarafındaki müşterilerimizin isteği doğrultusunda, onlara daha yakın olmak, Papirüs lezzetlerine daha çabuk ulaşmalarını sağlamak amacıyla Karşıyaka şubemizi açmış bulunuyoruz. Papirüs Pastanelerinin Misyonu; Kaliteli hizmet, hijyen temizlikten ödün vermeden "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesini önde tutmak; insan sağlığına olan saygımızla üretimdeki ISO 22000 Gıda Yönetim Sistemin etkinliğini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimizde özgün olma anlayışımızla donanım ve ürün çeşitliğinde kendimizi sürekli yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin Hakkı'nı vermek ve buna karşılık adından yenilikçiliği ve kalitesiyle söz ettirmeye layık olmaktır.
Misyonumuz ise; Başarılı çizgimizi korumakla yetinmeyip dünyadaki sektörel gelişmeleri ülkemizde taşımada girişimci davranmak ve iş sahamızda "ŞEF" olmak, müşterilerimizin ve tüm toplumun değerlerinde saygın ve vazgeçilmez bir kuruluş olmak, ve güvenilir bir marka olarak kalmaktır’ dedi.
 Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7665