Emniyet Birimleri, Esrar Eken ve Satanlara göz açtırmıyor
Tarih: 22.09.2017 Saat: 11:26
Konu: GÜNCEL HABERLER


Emniyet Birimleri, Esrar Eken ve Satanlara göz açtırmıyor

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğünce, İlçe genelinde meydana gelen uyuşturucu madde kullanımı, imal ve ticaretini önlemeye, suça karışan şahısların, suç unsurlarıyla birlikte yakalanabilmesine yapılan çalışmalar kapsamında 800 kök hint keneviri ile 8 kilogram esrar maddesi yakalandı.
İlçenin Derekadı mahallesinde N.K. isimli şahsın ikametinde ve tarlasında Hint Keneviri yetiştirdiği, hasat ettiği kenevirleri satmak için ilçe merkezine getireceği ve satışa hazır durumdaki hint kenevirlerini ikametinde ve ikametinin eklentilerinde sakladığı bilgisine ulaşan Emniyet Birimleri, Mustafakemalpaşa Cumhuriyet Savcılığından aldıkları yazılı arama izni ile şahsın ikametinde arama yaptılar.
Şahsın ikametgahında herhangi bir suç unsuruna rastlamayan Emniyet Birimleri, ikametgahın devamında bulunan tarlada ekili vaziyette 800 kök Hint Keneviri ile, yine tarlanın bir bölümünde sökülmüş ve kurutulmaya bırakılmış, 8 kilo Esrar Maddesi olarak değerlendirilen bitki parçaları ele geçirdiler.
Tarlada ekili hint kenevirleri ve kurutulmuş 8 kilo esrar maddesi emniyetçe sökülüp muhafaza altına alınırken, N.K ise düzenlenen evrakla birlikte savcılığa sevk edildi.
Savcılığa sevkedilen N.K’nın mahkemece tutuklanarak cezaevine konduğu öğrenildi.
http://www.dostmedya.com/haber/1806677554.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7669