Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
Tarih: 10.10.2017 Saat: 17:14
Konu: GÜNCEL HABERLER


Muhtarlar Toplantısı Yapıldı..Mustafakemalpaşa Hükümet Konağı Konferans Salonunda aylık yapılan toplantıda Muhtarlarımızla bir araya gelindi.

İlçemizi ve Mahallelerimizi ilgilendiren tüm konular ve uygulamalarla ilgili bilgi verildi ve soru cevap şeklinde bilgi alışverişi bulunuldu.
Mahallelerimizin ve Muhtarlarımızın sorun, istek, şikayeti alınıp, çözüm önerileri sunularak bilgi alış-verişinde bulunmak, birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amacıyla, gerçekleştirilen toplantıda, öncelikle sırasıyla tüm kurum amirlerine kendi alanları ile ilgili bilgilendirme yapması için söz verilmiş ve akabinde Muhtarlarımızın talep, şikayet ve önerileri alınmıştır. Ayrıca ilçemizde yeni açılan Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi hakkında ilgili personel tarafından tanıtım ve slayt gösterimi yapılmıştır.

İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI Başkanlığındaki toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa EREN, İlçe Emniyet Müdürü Ümit GÜNER, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa ER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, İlçe Toplum Sağlık Müdürü Dr. Onur SEZER, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun DEMİRCİ, İlçe Müftüsü Ahmet YAYLALI, Mal Müdürü Duygu YETER, Tapu Müdür Vekili Ersin EKİCİ, Kadastro Birim Memuru Orhan PEKÇETİN, Nüfus Müdürü Zekeriya ALKAN, Orman İşletme Şefi Onur AKBULUT, BUSKİ İşletme Müdürü Adnan BOYKIZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem UĞURLU, Yazıişleri Müdür Vekili İlknur KADIOĞLU, Muhtar İşleri Şube Müdürü Nazire CANDEMİR, Diğer İlgililer ve Muhtarlar katıldı.
http://www.dostmedya.com/haber/1705008767.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7674