Sosyal Hizmet Merkezi Hizmete Açıldı
Tarih: 10.10.2017 Saat: 17:20
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi Hizmete Açıldı..İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI`nın verdiği bilgiye göre; İlçemizde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı'na bağlı olarak çalışan Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi hizmet vermeye başladı.

Sosyal Hizmet Merkezimiz, ilçemiz sınırları içerisindeki tüm ihtiyaç sahiplerine ve aynı zamanda Karacabey Sosyal Hizmet Merkezi hizmete girene kadar Karacabey ilçesi sınırlarında bulunan ihtiyaç sahibi kadın, erkek, çocuk ,yaşlı, engelliler ile Şehit Ailelerine ve Gazilerimize hizmet verecek bir kuruluştur.
Bursa il merkezinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hangi hizmetleri yapıyorsa, Mustafakemalpaşa'da ve Karacabey sınırları içerisinde sosyal hizmet merkezimiz Tüm Vatandaşlarımıza aynı hizmeti verecektir. Mustafakemalpaşa`lı ve Karacabey`li Vatandaşlarımızın Bursa iline gitmesine gerek kalmayacaktır. Mustafakemalpaşa Sosyal Hizmet Merkezimiz Hükümet Konağı Giriş Katında hizmete açılmıştır.
Mustafakemalpaşa Sosyal Hizmet Merkezimizde halihazırda; 1 Kuruluş Müdürü, 2 Danışma ve Yönlendirme Memuru, 5 Sosyolog, 1 Teknisyen, 1 Güvenlik Personeli, ve 1 Temizlik Görevlisi hizmet vermektedir.
http://www.dostmedya.com/haber/1654723496.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/262423591.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7677