Deniz Yapı, Baran Towers’ın Temellerini Attı
Tarih: 12.10.2017 Saat: 12:31
Konu: GÜNCEL HABERLER


Deniz Yapının Çarşamba günü gerçekleştirilen temel atma törenine çok sayıda davetli katıldı.Benzerine ancak büyük şehirlerde rastlanan ve İlçenin en prestijli projelerinden biri olan Baran Towers Barış Mahallesi Okullar Bölgesinde kuruluyor.
Toplam 3500 metrekarelik bir alanda inşaa edilen Baran Towers’ta 6’ şar katlı iki bina bulunacak. Her katta adet 147 metrekare kullanım alanlı 3+1 daireler bulunurken, üst katlar 298 metrekarelik dubleksler olarak düzenlenmiş.
Her daireye bir, dublekslere ise iki adet kapalı otopark düşünülürken, misafirler içinde ayrı bir otopark bulunuyor.
Yüzme Havuzu, Sosyal Alan, Çocuk Parkı, Kapalı spor salonu, bulunacak olan Baran Towers’ın etrafı tamamen güvenlik duvarıyla çevrili olacak ve etrafta bulunan güvenlik kameralarına kullanıcılar cep telefonlarıyla ulaşıp, siteyi izleyebilecekler.
Mustafakemalpaşanın prestij projesi imzasıyla Baran Towers’ın temeli atılırken, Deniz Yapı yetkililerinden Özkan Aykaz yaptığı konuşmada ‘Mustafakemalpaşaya ve Mustafakemalpaşalılara güzel bir proje kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Baran Towers projesinde standartların çok üzerinde İnşaat, Malzeme ve İşçilik kalitesi sunuyoruz. Ayrıca Estetik ve Fonksiyonel tasarımıyla ve mimarisiylede ilçede örnek gösterilecek bir proje olacağına inanıyorum. Mustafakemalpaşaya hayırlı olsun.’ Sözleriyle, projeye startı verdi.
http://www.dostmedya.com/haber/503728159.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/2003327306.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/935233463.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/758068228.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7687