Sıcak Suyla Haşladı
Tarih: 19.10.2017 Saat: 11:21
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa’da 36 yaşındaki N.Ç. adlı kadın, komşusu 47 yaşındaki Vildan M.'yi, bindiği servis aracında bidona koyduğu kaynar suyu üzerine dökerek haşladı.

Vücudunda birinci derecede yanıklar oluşan Vildan M., hastanede tedaviye alındı. Gözaltına alınan ve savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan N.Ç., "Eşi yıllar önceden arkadaşım. Bu yüzden beni kıskanıyor, olur olmaz dedikodular yapıyor. Aile saadetim bozuldu. Canıma tak etti" dedi.
Tarım işçisi olarak çalışan Vildan M., bindiği servis aracında N.Ç.'nin saldırısına uğradı. N.Ç.'nin bir bidona doldurduğu kaynar suyu üzerine dökmesi sonucu vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar meydana gelen 2 çocuk annesi Vildan M., arkadaşlarının haber vermesi sonucu olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Bacaklarında, kollarında ve yüzünde yanıklar oluşan Vildan M., tedaviye alındı.
Vildan M., ilk ifadesinde olayla ilgili, "Sabah servise binmiş, işe gidiyordum. Birden ‘Yetti artık, bıktım senden’ diye bağırıp, elindeki sıcak su dolu bidonu üzerime boşalttı. Daha önce de beni tehdit etmişti. Bu kadından şikayetçiyim" dedi.
Olay sonrası, jandarma tarafından yakalanan N.Ç.’nin ise ifadesinde, "Vildan M.’nin eşi, en az 10 yıllık arkadaşım. Bu yüzden beni kıskanıyor. Uyarmama rağmen olur olmaz dedikodular ve haksız yakıştırmalar yapıyor; çevredekiler de bunu gerçek sanıyordu. Aile saadetimi bozdu. Canıma tak edince ben de böyle bir olay yaptım" dediği öğrenildi.
İfadesi alınan 2 çocuk annesi N.Ç., savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
http://www.dostmedya.com/haber/1722160606.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7694