Akkoyunlu Kongrede Aday Olmayacağını Açıkladı
Tarih: 06.11.2017 Saat: 11:16
Konu: GÜNCEL HABERLER


Ak Parti İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu, kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Sadettin Akkoyunlu, Ak Parti İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, üyeler ve basın mensuplarının katıldığı Cumartesi günü yapılan kahvaltı ve toplantıda kongrede aday olmayacağını açıkladı.
Yapılan kahvaltının ardından bir konuşma yapan Akkoyunlu, öncelikle, Ak Parti politikalarından bahsedip, bu güne kadar ilçeye kazandırılmasında emeği geçen hizmetlerden bahsetti.
Konuşmasının son bölümünde kongrede aday olmayacağını açıklayan Akkoyunlu, bunu şu sözlerle açıkladı.

‘2013 Aralık ayında atama ile göreve geldiğim ilçe başkanlığına 15 Kasım 2014 tarihindeki olağan kongre ile devam ettiğim 3 yıllık görev süremin sonuna gelmiş bulunmaktayım Önümüzde bir kongre süreci bulunmaktadır. Şahsım adına teşkilatım ile yaptığım istişareler sonucunda partimizin genel merkezinden başlayarak bütün kademelerdeki değişim sürecine katkıda bulunmak amacı ile kongre tarihine kadar ilçe başkanlığı görevime devam edip kongrede ilçe başkanlığına aday olmayacağımı beyan ederim .
Bizler Ak kadrolar olarak makam mevki ve koltuklarımızdan feragat ederiz fakat Ak davamızdan ve ilkelerimizden asla vazgeçmeyiz. Şahsım ve teşkilatımın bütün kademeleri bu Hak davanın birer neferidir ve sonuna kadar var gücü ile liderimiz kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ın dediği gibi 2023 – 2053 - 2071 yeni Türkiye vizyonunda her an her göreve hazırdır.
HERŞEY YENİ TÜRKİYE İÇİN
DURMAK YOK YOLA DEVAM
http://www.dostmedya.com/haber/782809583.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1150105810.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/2145814861.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7719