Nilüfer Hatun Lisesinden, Huzurevi Ziyareti
Tarih: 11.11.2017 Saat: 11:26
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Nilüfer Belediyesi İnci-Taner Altınmakas Huzurevini ziyaret etti.

Mustafakemalpaşa Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencileri hayata hazırlamak ve bu anlamda öğrencilere imkan sağlamak amacıyla; 16 Yiyecek-İçecek Bölümü , 10 Giyim Üretim Bölümü, 10 El Sanatları Bölümü öğrencisi ile 1 idareci ve 3 öğretmen ile Nilüfer Belediyesi İnci-Taner Altın Makas Huzurevi'ne ziyarette bundu.
Ziyaret kapsamında öğretmen ve öğrenciler; Nilüfer Belediyesi İnci-Taner Altın Makas Huzurevi'nde; Yiyecek-içecek Bölümü öğrencileri hazırladıkları yiyecekleri ikram ederken , El Sanatları Bölümü öğrencileri de hazırladıkları gözlük kılıflarını dağıttılar. Huzurevi sakinlerine "biz buradayız ve sizler bizim için değerlisiniz" mesajını ileten öğrenciler, huzurevinde duygusallığın ve mutluluğun keyfini yaşadılar ve yaşattılar.
Okul Müdürü Bedrettin Katmer "Öğrencilerimizde, toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla planlanan bu ziyaret kapsamında öğrencilerimizi Huzurevi Sakinleriyle buluşturduk. Bu ziyarette emeği geçen idareci ve öğretmenlerime de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Etkinlik öğrencilerimizin kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunması açısından oldukça önemli" dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/1877386859.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/943648216.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7723