Mustafa Masatlı Şampiyonu Tebrik Etti.
Tarih: 15.11.2017 Saat: 12:41
Konu: GÜNCEL HABERLER


İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, Türkiye Karate Şampiyonu Davut Kaplan’ı tebrik etti.

Türkiye Karate Federasyonu’nun ulusal seviyedeki en büyük organizasyonu olan Büyükler Türkiye Karate Şampiyonasında 84 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Davut Kaplan, hem hocası hemde babası olan Milli Karate Antrenörü Necip Kaplan’la birlikte; Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı’yı ziyaret etti.
Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı şampiyon sporcu ve babasını şu sözlerle tebrik etti.
‘Mustafakemalpaşa ilçemiz, her zaman sporu seven ve bu konuda aktif bir ilçe olmuştur. Bizlerde spora ve sporculara elimizden geldiğince destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Özellikle Çocuklarımız ve gençlerimiz için kaliteli bir eğitim vermek ne kadar önemli ve gerekli ise, onların fiziksel, sosyal gelişimlerini sağlamak da o kadar önemli. Bu nedenle çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla buluşturarak sosyalleşmelerini sağlıyor ve onların kötü alışkanlıklar edinmesine engel olmaya çalışıyoruz. Her türlü spor dalında ilçe olarak başarılar arttıkça, gençlerimizde bu başarıları görüp, kendi vizyonlarını geliştiriyorlar. İşte şu an karşımda duran sizlerde, Karate Sporunda ilçenin yüzakı olmuş iki ayrı nesil; baba ve oğulsunuz. Öncelikle çocukluğundan bu yana, çeşitli başarılar kazanmış, Milli sporcu olmuş ve son olarakta Türkiye Karate Şampiyonu olarak bu büyük başarıyı ilçemize kazandıran Davut Kaplan’ı bu büyük başarısı için tebrik ediyorum. Sonrasında, yine kendiside Milli sporcu olan Necip Kaplan’ıda böyle bir evlat ve sporcu yetiştirdiği için tebrik ediyor, her ikisinin de başarılarının devamını diliyorum. Sporcumuzun bu büyük başarısının diğer gençlerimize ve sporcularımıza da çok güzel bir örnek olacağına inanıyorum’ dedi.
 Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7732