Yazar Mavisel Yener’in İmza Günü
Tarih: 22.11.2017 Saat: 10:39
Konu: GÜNCEL HABERLER


Yazar Mavisel Yener’in İmza Günü

Türk edebiyatının ünlü yazarlarından biri olan Mavisel Yener düzenlenen imza günü dolayısıyla Mustafakemalpaşa İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan yazar neşeli ve esprili sohbetiyle öğrencilerin gönlünde bir kez daha taht kurdu. Eserlerini öğrenciler için imzalayan Yener tüm gününü öğrencilerle geçirdi.
Mavisel Yener renkli kişiliği, güler yüzü ve içtenliğiyle öğrencilerle kaynaştı. Sevdikleri kitapların yazarını karşısında gören öğrencilerin heyecanı Yener ile olmanın ardından yerini hayranlığa bıraktı.
Yazar Mavisel Yener'in Mustafakemalpaşa İlköğretim Okulundaki imza gününe ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, programa katkı sağlayan İklim kırtasiye sahibi Murat Bulut, Okul Müdürü Yusuf Küsmüş, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı program okulda söyleşi ile başladı.
Okulun kütüphanesinde çocuklarla sohbet eden ve öğrencilerin sorularını cevaplayan Yener ardından kitaplarını imzaladı. Öğrenciler beğendikleri, okurken hayal dünyalarında canlandırdıkları hikayelerin ete kemiğe bürünmüş yazarını görmekten dolayı çok mutluydular.
Öğrencilerin edebiyata olan ilgisi ve sevgisi karşısında hayretini ve memnuniyetini gizleyemeyen Mavisel Yener, öğrenci topluluğuyla birlikte olmaktan dolayı keyif aldığını ifade etti.
Yener'le sohbet etmeye ve atölye çalışmasına doyamayan öğrenciler ünlü yazarla geçirdikleri günü tekrar görüşmek dileğiyle sonlandırdılar.
http://www.dostmedya.com/haber/202977450.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/2086356832.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7742