Başkan Kurtulan’dan diş hekimlerine kutlama
Tarih: 23.11.2017 Saat: 10:35
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 18-24 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası dolayısıyla diş hekimlerine kutlama ziyaretinde bulundu.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ve özel kliniklerde hizmet veren diş hekimlerine ziyarette çiçek takdim eden Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, bilimsel diş hekimliğinin kuruluşunun 109. yılını kutladı.
Hafta dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Başkan Sadi Kurtulan, ağız ve diş sağlığının, genel sağlığın bir parçası olduğunu belirterek, insanların kaliteli yaşamları için buna önem göstermeleri gerektiğini vurguladı.
Başkan Kurtulan; “ Bütün insanlığın yaşamında öncelikli önemli olan sağlığı ve sağlık halinin devamıdır. Sağlık halinin devamı yaşam kalitemizde belirleyici bir unsurdur. Bilimsel sonuçlar diş hastalıklarının insan sağlığı için önemli sonuçlar doğurabileceğini ortaya koyuyor. Bunun için yeni nesillere daha küçük yaşlarda bu bilinci aşılamamız gerekiyor. Bu konuda toplumsal bilinç oluşturmak diş hekimleri kadar herkesin görevidir. Halkımızın ağız ve diş sağlığının korunmasında, her türlü bakım ve tedaviyi, özverili çalışmalarla sağlayan hekimlerimizin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’nü en içten duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim ” dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/2063142173.jpg







Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7744