CHP'de Adaylık Açıklaması
Tarih: 02.12.2017 Saat: 13:25
Konu: GÜNCEL HABERLER


7 Aralıkta yapılacak CHP kongresi için Elçin Demiroğlu adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kongre tarihleri belli oldu. CHP İlçe teşkilatının olağan genel kongresi 7 Aralık günü yapılacak. Kongreye ilişkin adaylık açıklaması dün öğlen saatlerinde geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi Olağan ilçe kongresi 7 Aralık Perşembe günü saat 12.00’de Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilecek. Yaklaşan kongre öncesi aday veya adaylardan açıklamalar beklenirken, CHP İlçe teşkilatı Kadın Kolları Başkanlığı da dâhil birçok görevde yer almış tecrübeli bir isim olan Elçin Demiroğlu’ndan adaylık açıklaması geldi. Demiroğlu dün öğlen saatlerinde yaptığı bir basın açıklamasıyla ilçe başkanlığına aday olduğunu duyurdu.
“KAPIKAPI GEZDİK GEZECEĞİZ”
Elçin Demiroğlu yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Partimizde maddi manevi emeği olan büyüklerimizden, geçmiş dönem başkanlarımızdan ve sizlerden aldığım güç, sevgi, inanç ve izninizle, ilçe başkanlığına adaylığımı koyuyorum. Partimizde bu güne kadar, Sayın Gürkan Esen, Sayın İlhan Uzel ve Sayın Vahit Girgin'in başkanlıkları dönemlerinde beş yıl ilçemiz kadın kolu başkanlığı, takiben iki yıla yakın il kadın kollarında sekreterliğe kadar çeşitli görevlerde çalıştım. Sertifikalı parti eğitmeniyim. İlimizin çeşitli ilçelerinde üyelik, partimiz tarihçesi, sosyal politikalar ve sandık çevresi görevlileri, konularında eğitimler verdim, halen vermekteyim. Kadın kollan başkanlığım zamanında, arkadaşlarımla beraber İlçemizin 126 mahallesini kapı, kapı ev, ev gezdik. Partimizin yapacaklarım, politikalarımızı halkımıza anlatarak oyumuzu arttırmak için gece gündüz çalıştık. Oy sayımızı arttırdık.
“İLK İŞİM PARTİ BİNAMIZI DEĞİŞTİRMEK”
Siz partimizin emekçileri değerli delegelerim, İlçe başkanlığını bana bahşederseniz, ilk icraatım: Parti binamızı; şu an yeri hazır olan, ulaşılabilmesi herkes için daha kolay ve göz önünde bir adrese taşımak olacaktır. Göreve geldiğim ilk günden itibaren, ivedilikle şehir içinde, yerleri şimdiden hazır olan mahalle temsilciliklerimizi kurmaya başlayacağız. Her beldeye bir belde temsilciliği köylerimizde ise birkaç mahalleye bir temsilcilik yapılandıracağız. Bu temsilcilikler, bizlerin halka ulaşmasında ve halkında parti yönetimimize ulaşmasında basamak olacaklardır. Üye sayımızı hızla arttıracağız, özellikle genç ve kadın dinamik üye kazanımına ağırlık vereceğiz. İktidarın kahvehanelerde değil, evlerde kazanıldığını unutmayacağız. 2019 yerel seçiminde Mustafakemalpaşa'yı CHP belediyesi yapmak öncelikli amacımız olacaktır” dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/157408301.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1873168498.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7752