Ak Partiden Kongreye Davet
Tarih: 19.12.2017 Saat: 10:44
Konu: GÜNCEL HABERLER


Ak Parti İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu’dan 4 Yılın Değerlendirmesi

2013 Aralık ayında atama ile 15 Kasım 2014 tarihinde 5. Olağan Kongreyle göreve geldik.
10 yılı aşkın partinin çeşitli kademelerinde görev yaptıktan sonra namus ve şeref bildiğim İlçe Başkanlığı görevini 4 yıldır Partime ve liderime yakışır bir şekilde partimin ve ilçemin menfaatlerini ön planda tuturak gerçekleştirdim.
En büyük başarım, kardeşlik ve güven hukukunu partimin tüm kademelerine işledik. Birbirimize güvendik fitne ve fesadı içimizde barındırmayıp başarı yakaladık.
İlçemde dönemimizde yatırımları biten ve devam eden takibini yaptığımız belki 20 yıldır yapılamayanları hep beraber 4 yılda gerçekleştirdik. Bunların bazıları şunlardır;
• Hükümet Konağı ; tüm resmi kurumları içinde barındırmaktadır
• Yeni Hastanemiz; halkımıza modern bir şekilde hizmet vermektedir.
• SGK binamız; tüm işlemlerin İlçemizde yapılmasını sağladık
• Adliye binamız; refah ve sağlıklı bir ortam hazırladık.
• 3 adet 24 derslikli okul ve 1 yurt binamızı bitirip öğrenime açtık. 2 okul inşaatımızda devam etmekte. Tekli eğitime geçmiş bulunmaktayız.
• Tüm Okullarımızın tamir ve tadilat işlerini gerçekleştirdik.
• 384 konutla Sosyal Tesisleri olan Toki Konutlarını sahiplerine teslim ettik.
• Sağlıklı yaşam merkezi inşaatımız 2 ay içerisinde bitip faaliyete girecekir.
• Ulaşımı rahatlatacak 3.köprü inşaatımız devam etmekte. Çavuş ve Paşalar mahallelerimizdeki köprülerimiz hizmete açılmıştır.
• Tatkavaklı ve Güllüce köprülü kavşaklarımızın devam eden yargı süreci 2-3 ay içeriside çözüme kavuşup bağlantı yollarının yapılacağı;
• Lütfiye mahallemize yapılan ve Devecikonağı yolunun rahatlamasını sağlayacak yolun asfaltlanıp kısa süre sonra hizmete gireceği;
• İlçemizde fen lisesinin kazanımını ve ÖSYM sınav merkezi olmasını sağladık.
• İlçemizde elektrik hatlarının çoğunu yer altına aldırdık.
• İlçemize Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü’nün gelmesini sağladık ve ihtiyaç sahibi ailelerin artık Bursa’dan değil İlçemizden hizmet alacaklardır.
• Gençlik Merkezimizin ilk başlama aşamasında Teşkilat olarak Spor Bakanlığı’nda protokol imzalarını gerçekleştirdik.
• Gündemimizde olan fakat zaman yettiremediğimiz, takibini Bakanlık düzeylerinde yaptığımız Açık Öğretim Sınavlarının İlçemizde olması ve şu ana kadar hiçbir teşkilatın üzerinde durmadığı Sünlük İçme Suyu Baraj projemizi fizibilite raporlarının hazırlanıp 2018 yatırım programlarına aldırdık. DSİ çalışmalarına bölgede devam etmektedir.
• Orköy tarafından 50’ye yakın orman köylümüze büyükbaş ve küçükbaş hayvan desteği ve güneş enerjisi sistemlerini taktırdık.


Hükümetimiz tarafından yapılan daha sayamadığım bir çok işlerimiz devam etmektedir.
Kısacası, bu dönemde bizler çok çalıştık, iyi işler yaptık halkımıza refahı,huzuru ve iyi hizmet alması için uğraştık. Bürokratlarımız, Muhtarlarımız, STK larımız ile uyum içinde çalıştık.
Bizlere destek olan Bakanlarımıza,Milletvekillerimize, İl Başkanlığımıza, BÜYÜKŞEHİR Belediye başkanımıza,İlçe Belediye Başkanımıza, İlçe Bürokratlarıma, Basın mensuplarına şükranlarımı sunarım.
Ak Parti hükümetlerini devirmek için dönem dönem çeşitli olaylar yaşandı; gezi olayları, sokak gösterileri, 17-25 aralık operasyonları, ses kayıtları ve kasetler 15 temmuz hain fetö darbe girişimi gibi hiç biri başarılı olamadı. Dünyada tek bir girişimle bile yönetimler devriliyor ama Türkiye’de bir çok olay yaşanmasına rağmen yönetimler devrilmedi. Bu çok önemlidir.
Bunun önemide yaptığımız kongremizde gücümüze güç katmamız,yenilenmemiz,çoğalmamız birbirimize liderimize bağlılımızı kongrelerde perçinlememizdir.
Ak Parti sadece Türkiye’nin değil dünyada en büyük,güçlü,disiplinli siyasi organizasyonudur.
Partimizin siyasi önderliğinde güçlenen bu ekiplerimizle 2019 a güzel bir geleceğe kutlu yürüyüşümüzle devam edeceğiz.
Tüm halkımıza bu güne kadar verdikleri destek ve gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ederim.
6. olağan İlçe kongremiz 23 Aralık 2017 cumartesi günü saat: 12.00’da belediye düğün salonunda olacaktır. Teşkilatımın bu bayramına tüm halkımız davetlidir

 

DURMAK YOL YOLA DEVAM
http://www.dostmedya.com/haber/375809074.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7779