ÖNDER AYDIN 'GÜVENİ BOŞA ÇIKARMADIK'
Tarih: 12.01.2018 Saat: 11:21
Konu: GÜNCEL HABERLER


Tüm üyelerimizi kongremize davet ediyorum

13 Ocak 2018 Cumartesi günü yapılacak kongrede yönetim olarak yeniden adayız. Yapılacak çalışmalarımız var başlıca 'ERASMUS VE TANAP PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ'
Üyelerimizin desteği ile tekrar seçilirsem iki önemli projeyi hayata geçireceğiz. Bunlardan ilki ERASMUS Projesi. Bu girişim üyelerimize dönük önemli bir adım. Bu program kapsamında hazırladığımız proje kabul edildi. Tüm masraflarının Avrupa Birliği'nden (AB) karşılanacağı bu proje ile üyelerimizi 8-10 kişilik gruplarla; Almanya, Hollanda, Romanya ve İtalya gibi ülkelere götüreceğiz. Bununla ilgili başlattığımız yabancı dil kursu devam edecek. Üyelerimiz buralardaki mesleki yenilikleri görme, ticari anlamda iş birliği sağlama gibi avantajlar yakalayacak. Diğer önemli projemiz ise eğitim alanında olacak. Kaymakamlığımız öncülüğünde yaptığımız TANAP Sosyal Hibeler kapsamında Mesleki ve Anadolu Lisesi'ne mermercilikle ilgili bir bölüm açmayı planlıyoruz. Bu da Mustafakemalpaşa için mesleki anlamda büyük bir kazanım olacak. Aynı şekilde birlik ve beraberliğimizi güçlendiren çalışmalara devam edeceğiz. Düzenli olarak fuar ve geziler sürecek. Odamızın temsilini güçlendireceğiz.
Mustafakemalpaşa’nın ekonomik gelişimine en büyük katkıyı esnafların verdiği bir gerçek. Bütün esnaflarımız iyi hizmet ve kalitenin peşinde. Bizler Ahilik kültürünü yaşatmak isteyen bir anlayışa sahibiz. Üyelerimizde bunun farkında ve çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Çünkü bizim kapımız herkese açık. Bizler yerelde mesleki bir oda olmanın yanı sıra bir sivil toplum kuruluşu da sayılırız. Odamız bu konuda kabuğunu kırdı ve artık kamuoyuna seslenen adımlar atıyor. Mustafakemalpaşa'mızın sorunlarının çözümü için her platformda çalışmaya hazırız. Üyelerimizin güveni bizlere yeni atılımlar yapmamıza olanak sağlıyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kongreden odamızın daha güçlü bir şekilde çıkacağına inanıyorum. Birlik ve beraberliğin ön planda olduğu bir seçim atmosferi diliyor, tüm üyelerimizi yarın gerçekleştireceğimiz kongremize davet ediyorum.
http://www.dostmedya.com/haber/763177239.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1094264563.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1070663776.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7794