İYİ Parti Üyelik Kayıtlarına Başladı
Tarih: 16.01.2018 Saat: 12:43
Konu: GÜNCEL HABERLER


İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, üye olmak için gelen vatandaşların üyelik kayıtlarını yapmaya başladı.

İyi Parti Mustafakemalpaşa Kurucu İlçe Başkanı İhsan KEÇECİ, teşkilatlanma çalışmalarının son aşamasına geldiklerini belirterek, üye kayıt işlemlerini başlattıklarını söyledi.
İyi Parti Mustafakemalpaşa Kurucu İlçe Başkanlığına atanan İhsan KEÇECİ, başkanlığa atanmasının ardından Mustafakemalpaşa’da başladıkları teşkilatlanma çalışmalarının son aşamasına geldiklerini belirterek 20 Ocak Cumartesi Günü Partimizin Kuruluşunu tamamlamış olacağız, Belediye Düğün Salonunda Saat 13:00’de gerçekleştireceğimiz Kuruluş Programına Tüm halkımızı davet ediyorum. Bu tarihi günde hemşerilerimizi aramızda görmekten onur duyacağız. Dedi. Keçeci, teşkilatlanma çalışmaları sırasında Mustafakemalpaşa’da yoğun bir teveccühle karşılaştıklarını kaydederek, gösterilen yoğun teveccüh nedeniyle Mustafakemalpaşalı hemşerilerine teşekkürlerini iletip, “Bilindiği üzere İyi Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı olarak görev yapıyorum. Yaklaşık 2 aydan beri yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Allah’a şükürler olsun İlçe Yönetim Kurulumuzu tamamlamak üzereyiz. Gittiğimiz bütün yerlerde kabul gördük, yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Bu anlamda bütün hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bizleri kırmadılar bu zor günde, zor yerde ama İYİ yerde görev aldılar. Kendilerine bir kez daha şükranlarımı arz ediyorum” dedi. İyi Parti İlçe Başkanlığı olarak bugünden itibaren üye kayıtlarını almaya başladıklarını ifade eden Keçeci, üye çalışmalarına hız vererek, Türkiye genelinde 5 Milyon üyeyi hedeflediklerini, Mustafakemalpaşa’da da bu sayıyı en yüksek seviyeye çıkarmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını devam ettireceklerini söyledi. Keçeci açıklamasının devamında ise şunları kaydetti:
“20 Ocak Cumartesi Günü Partimizin Kuruluşunu tamamlamış olacağız Belediye Düğün Salonunda gerçekleştireceğimiz Kuruluş Programına Tüm halkımızı davet ediyorum. Çıktığımız yol hayırlı bir yoldur, akıbetimiz de hayırlı olur inşallah. Genel başkanımızı çok seviyoruz. Türkiye’de bir ilki başlatıyor. Kuvayı Milliye anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’de siyaset zor, Mustafakemalpaşa’da daha zor olduğunu görüyoruz ama bu zorlukları aşa aşa geliyoruz. Mustafakemalpaşalı hemşerilerimiz bizlere inanıyorlar, gittiğimiz yolu uygun ve doğru görüyorlar. Çünkü tek hedefimiz var. O da Türkiye Cumhuriyetini daha güçlü kılmak. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin oynanmış olan taşlarını yeniden yerine oturtmaktır. Bizim gayemiz Türkiye’ye hizmettir, milletimize hizmettir, Mustafakemalpaşalı’ya hizmettir. Bu doğrultuda gittiğimizi görüyorum. Bütün arkadaşlarımız da buna inanıyor. Biz de hep birlikte el ele vererek Mustafakemalpaşa’yı Mustafakemalpaşalıyı daha iyi, daha layık olduğu yerlere taşımaktır. Allah’ın izniyle bunu başaracağız. Çıktığımız bu yolda yolumuz aydınlık olsun, İYİ günler bizlerin olsun”
http://www.dostmedya.com/haber/1380380598.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1226585038.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7798