İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinden OSB’ye ziyaret
Tarih: 16.02.2018 Saat: 12:52
Konu: KADIN AİLE SAĞLIK


İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinden OSB’ye ziyaretMustafakemalpaşa Kaymakamlığı koordinesinde İlçemizde yaşayan engelli öğrencilerin sosyal statü sahibi olması, topluma katılımı, tüketici olmaktan çıkıp üretken olması ve bu durumun topluma benimsetilmesi, kendilerini yeterli ve özgüveni yüksek bir birey olarak hissetmelerini sağlayarak engelli bireylerin toplumsal entegrasyonunun güçlendirilmesine katkı sağlamak amacıyla Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı “Elele Engelsiz Hayat-3 Projesi” kapsamında Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi tarafından İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezine yaptırılan engelsiz oyun Parkının açılışı geçtiğimiz günlerde yapılmıştı.
İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Ahmet MEMİ, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Nuran Özmen ve Başkan Yardımcısı Ayşe KOBAK Organize Sanayi Bölgesi’ne vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.
OSB Yönetim Kurulu Başkanı Levent KALIN Engelsiz oyun parkının tüm engelli bireylerimize hayırlı olması dileklerinde bulundu. OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK engelli çocukların ailelerinin daha paylaşımcı olduklarını belirterek, bu güçlerini çocuklarından aldıklarını belirtti.
Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün destek ve katkılarından dolayı öğrenciler tarafından tasarlanan hediye, Okul Aile Birliği üyeleri tarafından takdim edildi.

http://www.dostmedya.com/haber/752452693.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7835