Başkan Kurtulan doktorları unutmadı
Tarih: 15.03.2018 Saat: 12:46
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 14 Mart Tıp Bayramı’nda doktorları görevleri başında ziyaret etti.AK Parti yönetimi ile kadın ve gençlik kolları üyelerinin de katıldığı ziyaretler kapsamında Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi ve aile hekimlerine kutlama ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, sağlık hizmetlerinin doktorların üstün çabalarıyla vatandaşa ulaştığını söyledi.
Başkan Kurtulan; “ Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri sağlık hizmetlerindeki ulaştığı başarı oranıdır. Türkiye’de son yıllarda bu yolda önemli bir mesafe kat etti. Bu kapsamda iyi eğitim almış, modern tıbbın tüm imkânlarını kullanabilen ve ürettiği hizmetlerden memnun olan hekimler, yarınlara umutla bakabilen sağlıklı toplumların oluşumuna büyük katkılar sağlıyor. Hemşehrilerimiz adına sağlık alanında hizmet veren hekimlerimizin bu özel günlerini kutlamayı bir adet haline getirdik. Yüz bin nüfuslu Mustafakemalpaşa’mıza sağlık hizmeti sunan bütün doktorlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. İnsanlığa daha nitelikli bir hayat sunmak amacıyla kendini bu kutsal mesleğe adayan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, çalışma hayatlarında başarılar diliyorum ” dedi.
Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hüseyin Altuğ ise Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “ Biz hekimler olarak vatandaşlarımızın 7/24 hizmetindeyiz. Tüm doktorlarımızın bu özel gününü kutluyorum ” dedi.
Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ziyaretler kapsamında doktorlara karanfil ve günün anısına hediyeler verdi.
http://www.dostmedya.com/haber/756414410.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/2027077360.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7882