SODAM Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yılı Programı Yapıldı
Tarih: 19.03.2018 Saat: 13:28
Konu: GÜNCEL HABERLER


SODAM Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yılı Programı YapıldıMustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) Öğrencileri Tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yılı Programı Yapıldı.
Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) Öğretmenleri ve Öğrencilerinin hazırlamış oldukları gösteriler Mustafakemalpaşa Belediye Düğün Salonunda sunuldu. Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program da ilk olarak Kreş öğretmeni ve öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Çanakkale Zaferi’ konulu gösteri sergilendi. Gösterinin ardından Çanakkale Gazisi Azman Dede’nin Çanakkale Savaşındaki anılarını anlattığı ve Çanakkale Zaferi konulu slayt gösterisi yapıldı. Daha sonra Tiyatro Kursu öğretmeni ve öğrencileri ‘Vatan Sağolsun’ tiyatro oyununu sergilediler. Tiyatro oyunundan sonra İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI konuşmalarını yaptı ve bu gösteriyi hazırlayan öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

Bu etkinliklerle Roman Çocukların ruhsal ve bedensel gelişim ile yeteneklerinin ortaya çıkarılması sağlanarak, yeni beceriler kazandırılarak, sosyal birliktelik sağlanarak ve sosyal hayata entegrasyonları sağlanarak 2016 yılında faaliyete geçirilen SODAM’ ın kurulmasındaki hedeflere ulaşıldığı görüldü.
http://www.dostmedya.com/haber/1172973257.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1134623315.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1986071100.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7893