Huzur Sokağı’na alkış
Tarih: 20.03.2018 Saat: 12:44
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Belediyesi Bölge Tiyatrosu, sezonun ilk oyununu 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri kapsamında sahneledi.Yazar Şule Yüksel Şenler’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Huzur Sokağı’ adlı iki perdelik oyunuyla sezonu açan Bölge Tiyatrosu, sergiledikleri performansla gönülleri fethetti.
Yalıntaş Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunun galasına; Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Başkan Yardımcısı Mustafa Eren, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda tiyatro sever katıldı.
Yönetmenliğini Ziya Kantir’in üstlendiği oyun ilgiyle izlenirken, iki ayrı dünyanın insanları olan Feyza ve Bilal’in yürek burkan aşkını sahneye taşıyan oyuncular büyük alkış aldı.
1,5 saatlik oyunun ardından başarılı performanslarından dolayı tiyatro ekibini tebrik eden Belediye Başkanı Sadi Kurtulan; “ Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak güzel sanatların her dalını vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Oyunu izlemeye gelen tüm tiyatro severlere teşekkür ediyor, tiyatro ekibimizin gönüllü oyuncularına başarılar diliyorum ” dedi.
Mustafakemalpaşa Belediyesi Bölge Tiyatrosu, sezonun ikinci oyununu olan ‘Fermanlı Deli Hazretleri’ni, 24 Mart Cumartesi akşamı saat 20.30’da Yalıntaş Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak izleyicilerle buluşturacak.
http://www.dostmedya.com/haber/631129721.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/218307823.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/534246673.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7896