Mehmetçik Vakfına 70 bin TL Yardım ve Lokma Hayrı Yapıldı
Tarih: 27.03.2018 Saat: 11:03
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mehmetçik Vakfına 70 bin TL Yardım ve Lokma Hayrı YapıldıAfrin'deki terör unsurlarına yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nın başarıyla tamamlanması Afrin Zaferi ve şehitler için lokma hayrı yapan ilçe Çeltikçi, Tepecik, Bostandere, Kosova Tarımsal kalkınma kooperatifleri ve İlçe Damızlık Birliği tarafından Mehmetçik Vakfına 70 bin TL yardım yapıldı. Bu yardımın 50 bin TL. si kooperatiflerden yapılırken 20 bin TL. si Kay Süt tarafından yapıldı.

Adnan Menderes Meydanı'ndaki törene Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı, Belediye Başkan Yardımcısı Enver Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Er, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kahraman, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cemal Burhan, Tarımsal Kalkınma kooperatifleri Başkanları, siyasi parti ilçe başkanları , İlçe Damızlık Birliği Başkanı Kadir Kumsar, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ve vatandaşlar katıldı.

Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı, Mustafakemalpaşa Belediyesi, Muhtarlar Derneği, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, MKPOSB, Mermerciler OSB, Mustafakemalpaşa-Tatkavaklı Esnaf Odaları ve Kefalet Kooperatifi, Mustafakemalpaşa Sanayi ve İmalat İşletmeleri, Roman Dernekleri,Tatkavaklı Taşıyıcılar Kooperatifi, Eker, TAT ve SEK firmaları Zeytin Dalı Harekatı'na destek kampanyasına da geçtiğimiz ay destek sağlamıştı.

Kaymakam Mustafa Masatlı “Zeytin Dalı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması sevincini yaşıyoruz. Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde devletinin ve ordunun yanındayız. Biz, büyük bir millet ve devletiz. Bütün dünyadaki mazlumlara el uzatan her yönüyle büyük bir Türkiye var. Ülkemize inancımız her daim güçlüdür. Bu organizasyona el veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7909