Seramik ve Tekstil Atölyeleri hizmete açıldı
Tarih: 31.03.2018 Saat: 11:36
Konu: GÜNCEL HABERLER


İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezine Seramik ve Tekstil Atölyeleri hizmete açıldı.Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün İyi Uygulama Örnekleri Projesi kapsamında İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezine Seramik ve Tekstil Atölyelerinin açılışı gerçekleştirildi.
Açılış törenine İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI, Belediye Başkan Yrd. Mustafa EREN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, Kurum Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Vatandaşlar, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.
Açılış töreninde konuşan İlçe Kaymakamı Mustafa MASATLI; Atölyelerimizle öğrencilerimizin okula devamının artacağını, atölyelerdeki çalışmalara katılımların üst seviyeye ulaşarak moral motivasyonun ve beceri kazanımlarında gelişme sağlanacağını, engelli bireylerimizin özgüvenlerinin artacağını, toplum içerisinde kendilerini daha iyi ifade edebileceklerini ve ben de varım diyebileceklerini, toplumla iç içe olarak engelli bireylerin tanınması ve kaynaşmasının sağlandığını, toplumun tüm kesimlerinde farkındalık ve duyarlılığın tesis edilmeye çalışıldığını belirtti.
Konuşmanın ardından; Engelli bireyler ve ilçe halkı ile birlikte Atölyelerin açılış kurdelesi kesildi. Atölyelerin yapıldığı sınıfların önceki fotoğrafları sergilendi ve Atölyeler gezilerek engelli bireylerimizin yaptıkları çalışmalar izlendi.

http://www.dostmedya.com/haber/261451917.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7925