Mustafakemalpaşanın 'Eşsiz'i, Balkan Şampiyonu oldu
Tarih: 04.04.2018 Saat: 13:33
Konu: GÜNCEL HABERLER


Kaplan Spor sporcusu, Eşsiz Halı Saha işletmecisi Serkan Eşsiz Balkan Ülkeleri Veteran Karate Şampiyonu olarak ilçenin gruru oldu.20. Balkan Büyükler ve Veteranlar Karate şampiyonası 24-25  Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlendi . Sezonun önemli organizasyonları arasında yer alan şampiyonaya bu sene ilk defa veteran kategorisi eklendi.
Mart Ayı başında düzenlenen 31’nci Uluslararası Boğaziçi Karate Şampiyonasında veteranlar +75 kilo Şampiyonu olan ve Milli takıma seçilen  ilçemiz sporcularından Serkan Eşsiz Veteranlar kategorisinde   + 75 kilo da Milli takım adına Dövüşerek Kosova lı Rakibi Issak Currı yi 6-1 yenmeyi başardı ve Balkan şampiyonu oldu . Takım kumite müsabakalarına da katılan sporcumuz 1. rakibini  6-0 ve 2. Rakibini 10-1 yenerek Takım halinde 1 . Olup  2 . altın madalyayı  da almaya hak kazandı .

Balkan karate şampiyonasında milli takım antrenörü olarak görev yapan Necip Kaplan Bursa ili adına büyüklerde ve veteranlar da ilçemiz Mustafakemalpaşa rüzgarını estirdik dedi.

http://www.dostmedya.com/haber/169640069.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7935