Başkan Kurtulan Avukatlar Günü’nü kutladı
Tarih: 06.04.2018 Saat: 11:03
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Adalet Sarayı’na kutlama ziyaretinde bulundu.Hukuk sisteminin ayrılmaz bir parçası olan Mustafakemalpaşa’lı avukatlarla baroda bir araya gelen Başkan Sadi Kurtulan, çağdaş hukuk sisteminin önemli bir parçası olan avukatlık mesleğinin, demokrasinin yaşaması ve gelişmesinde önemli bir konuma sahip olduğuna söyledi.
Başkan Kurtulan; “ 5 Nisan ülkemizde Avukatlar Günü olarak kutlanmaktadır. Bizlerde avukatlarımızın bu özel günlerini kutladık. Kölesi ve efendisi olamayan tek meslek olan avukatlarımızın adalet mekanizmasındaki yerlerini tartışmak mümkün değil. Avukatların ve diğer yargı mensuplarının yeni binada hizmet vermeye başlamaları da bizim için ayrıca memnuniyet vericidir. Adaletin tecellisinde bu kadar önem arz eden bu kutlu mesleği icra edenlere başarılar diliyorum ” dedi.
Mustafakemalpaşa Baro Temsilcisi Avukat Hakkı Rıza Göksu ise Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a teşekkür ederek; “ Bin beş yüz yıldır hukuk vardır, avukatlar vardır. Bizler toplumun savaşçıları olarak her türlü sorunla mücadele etmeye hazırız ” dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/272062071.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7940