Sadettin Akkoyunlu üyeleri oy kullanmaya çağırdı
Tarih: 07.04.2018 Saat: 13:35
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Başkan Adayı Sadettin Akkoyunlu, borsa üyelerini oy kullanmaya çağırdı.Konuyla ilgili bir açıklama yapan Akkoyunlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi. ‘Geçmişte ülkemizin yaşadığı sıkıntılar karşısında dik durmayı başardık. Yarınların bizlere getireceği zorluklarla da aynı kararlılıkla mücadele etmeye Ticaret Borsası olarak hazırız. Başarabileceklerimizin sınırı olmadığına inanmaktayız.
Yeni dinamik güçlü başarı odaklı yönetim kurulu üyelerimizle yaptığımız toplantıda seçimlerde görev paylaşımını tamamlayıp hazır olduğumuzu tüm üyelerimize bildiririz.
Daha geniş katılımlı, daha üretken, düşünen, tartışan sonucu oluşan ve kazanan bir Ticaret Borsasını tüm üyelerimiz ile birlikte başarılı bir şekilde hayata geçireceğiz. Türkiye Odalar Borsalar Birliği çok büyük bir camiadır, ilçemize hizmet için bu camiadan sonuna kadar faydalanacağız.
Tüm üyelerimizin Güçlü Ticaret Borsası, Güçlü Mustafakemalpaşa için, Çağdaş borsacılık anlayışıyla oylarınıza beyaz liste ile talibiz. Seçimimiz 13 Nisan 2018 Cuma günü saat 09.00 ile 17 arasında Ticaret Borsamız da oy kullanmaya bekliyoruz
 Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7946