MHP İlçe Divan ve Üye Katılım Toplantısı Yapıldı
Tarih: 19.04.2018 Saat: 10:50
Konu: GÜNCEL HABERLER


Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, İlçe divan toplantısı ve üye katılım törenini geçtiğimiz Pazar günü Belediye Düğün Salonu gerçekleştirdi.Gerçekleştirilen toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Partinin MYK ve MDK üyeleri, MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, İl Yönetimi ve Kadın Kolları ile İlçe teşkilatı katıldı. Geniş katılımla gerçekleşen divan toplantısı sonrası MHP’ye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı. Toplantıda konuşan MHP İlçe Başkanı Nebih Algan yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz üzere Partimizin ilçe Başkanlığına gelişimden bu yana çok uzun bir zaman olmadı. Bayrağına. milletine sevdalı bir Türk Milliyetçisi olarak bu şerefli göreve getirilmemden dolayı onur ve gurur duydum. Bu mukaddes emaneti layıkıyla koruyacağıma inanabilirsiniz.

Partimiz çok sancılı süreçlerden geçti, vatan hainleri çeşitli oyunlarıyla partimizi ele geçirmeye çalıştı. Sınır ötesi destekçilerinin teşviki ile aramıza nifak tohumları serpildi. Hamdolsun ki önce Yüce Yaradan sonra Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli sayesinde şeytani oyunlar bozuldu.

Mustafakemalpaşa'da Türkiye'nin aynasıydı işte bu işbirlikçiler kendilerinin gitmesiyle ilçemizde de partimiz sarsıldı zannettiler hatta bazıları artık bu ilçede partinin kapısını açacak kimse bulamazsınız diyecek kadar hadsizleştiler, dağıldınız diyenler oldu ben ve heyetim ilçemizde sapasağlam ayakta olduğumuzu göstermek için Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa ilçe Başkanlığına talip olduk. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tek hedefimiz vardı ilçemizde partimizi birinci parti yapmak, bu amaç doğrultusunda yönetimimle ve sizlerle çok çalışmak zorunda olduğumuzu biliyorduk hemen harekete geçtik genç kardeşlerimizin partiye gelip gitmelerini, görev almalarını, ellerini taşın altına koymalarını sağladık. Kapısı çalınmadık komşu, akraba bırakmamaya söz verdik. Sözümüz bakidir. Kapı kapı gezip vatandaşımızın dertlerini dinleyeceğiz, çare olacağız, vatan sevdamızı haykıracak, halkımıza olan hizmet borcumuzu ödeyeceğiz. Herkes emin olsun ki Mustafakemalpaşa belediye binasına üç hilalli sancağımızı dikeceğiz” dedi.Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7972