Gedik, vefatının 7. yılında anıldı
Tarih: 27.04.2018 Saat: 12:49
Konu: GÜNCEL HABERLER


Bursa eski milletvekili Mehmet Gedik, vefatının 7. yıl dönümünde Mustafakemalpaşa’da dualarla anıldı.ANAP Genel Başkan Yardımcısı,18. ve 19. dönem Bursa Milletvekili Mehmet Gedik, vefatının 7.yılında Mustafakemalpaşa’daki mezarı başında anıldı.
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, merhum Gedik’in ailesi ve dostları ile birlikte siyasi parti temsilcilerinin katıldığı Adile Mezarlığı’ndaki anma töreninde Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.
Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, anma programında yaptığı konuşmada Mehmet Gedik’in yalnız Bursa için değil Türkiye için değerli bir siyasetçi olduğunu, milletini ve devletini düşünen biri olarak toplumun her kesimine açık kimliği ile öncü hizmetler verdiğini belirtti.
Başkan Kurtulan; “ Hepimizde hakkı olan bir insandı. Bize düşen görev, bıraktığı bu emanete layık olmak. O dönem Türkiye’nin kabuk değiştirdiği bir dönemdi. Mehmet Gedik’te bu kadro içerisinde milletine en güzel şekilde hizmet etti. Rahmetli Özal’ın Türkiye’ye kazandırdığı vizyonu bir sonraki nesilde aynı şekilde devam ettirecektir. Mehmet Gedik ağabeyimizi bir kez daha rahmet ve hasretle anıyorum " dedi.
http://www.dostmedya.com/haber/1210675529.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7989