Kursiyerden renkli şölen
Tarih: 05.05.2018 Saat: 18:39
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi’nin bu yıl 2.’sini düzenlediği Çocuk Şenliği, renkli etkililiklerle devam ediyor.Unutulmuş çocuk oyunlarından origamiye, planetaryumdan satranca kadar 14 farklı etkinliğe ev sahipliği yapan şenlik kapsamında sahne alan Uğur Böceği Kültür Merkezi kursiyerleri, halk oyunları, bağlama ve gitar konserleriyle yeteneklerini sergiledi.
Adnan Menderes Meydanı’ndaki organizasyonda usta eğiticiler yönetiminde gruplar halinde sahne alan gitar ve bağlama kursiyerleri, koro ve solo olarak seslendirdikleri şarkılarla keyifli bir gece yaşatırken, çocukların sergiledikleri yöresel halk oyunları gösterileri de ilgiyle izlendi.
Hünerlerini sergiledikleri etkinlikte performansları ile büyük alkış alan kursiyerlere başarı belgeleri Belediye Başkanı Sadi Kurtulan tarafından verildi.
Kültürel ve sanatsal aktivitelerle sosyalleşen çocukların ve gençlerin ilgi alanlarına dönük eğitimlerle yeteneklerini geliştirme imkânı bulduklarını söyleyen Başkan Kurtulan, ailelerinde desteği ile her yaştan kursiyere sanatsal eğilimlerine yön vermeye devam edeceklerini dile getirdi.
http://www.dostmedya.com/haber/1483530500.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1922213925.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=8006