İsmail Anıl'dan Basın Mensuplarına İftar
Tarih: 26.05.2018 Saat: 10:55
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa DamızlıkSığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı ve İyi Parti Bursa Milletvekili aday adayı olan İsmail Anıl eşi ile birlikte Mustafakemalpaşa basın mensuplarına iftar yemeği verdi.Aday adaylığı sürecinde kamuoyu ve basın mensuplarının verdiği destekten ötürü teşekkür eden Anıl, '' Ben partime küs değilim.
Adaylık sürecinde şahsımın ya da diğer aday adayı arkadaşlarımızdan birinin listede yer alması için elimizden gelen tüm çalışmaları yaptık. Sonuç itibariyle Genel Merkezimizin kararı ile liste bu şekilde oluştu. Duruma elbette saygı duyuyorum ve seçim sürecince partimin sonuna kadar yanında olacağımın bilinmesini isterim.

Bu yola çıkış amacım, B tarım ve hayvancılık önceliği olan bölgemizin sorunlarını yakından bilen biri olarak İlçemize ve bölgemize katkı sağlayabilmekti. Biliyoruz ki, çiftçimiz mutsuz ise esnafımızda halkımızda mutsuz olur. Çiftçimizin sorunları için bu yola çıkmıştım. Çiftçimiz sorunları çözüme ulaşırsa daha mutlu bir bölge
insanımız olacağı düşüncesindeyim. Aday adaylığı süresince usulüne uygun davranarak gereğini yaptığımı biliyorum. Siyasi hayatımdaki ilk yolculuğum olmadığı gibi son da olmayacağını belirtmek isterim. Sadece şunu belirtmeliyim ki, partim genel merkezine olan bağlılığım İlçe teşkilatına karşı da olabilseydi. Yaşanan bazı hadiselerden ötürü bu mümkün olamadı.'' dedi.
 Bu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=8041