Havacılık Festivali kapılarını açıyor
Tarih: 08.08.2018 Saat: 10:44
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Sportif Havacılık Klübü ve Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl 9.’su düzenlenecek olan Turizm ve Havacılık Festivali için geri sayım başladı.

Turizm ve Havacılık Festivali Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Mustafakemalpaşa Sportif Havacılık Kulübü’nün hafta sonu düzenleyeceği 9. Turizm ve Havacılık Festivali, hava muhalefetinden dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. 11-12 Ağustos (Cumartesi-Pazar) tarihlerinde yapılması planlanan organizasyon, 8-9 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Alternatif sporlara elverişli doğasıyla son yıllarda sporcuların ilgi odağı olan Mustafakemalpaşa, bu potansiyelini geniş katılımlı organizasyonlarla değerlendiriyor.
Mustafakemalpaşa’nın doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla düzenlenen organizasyonların başında gelen Turizm ve Havacılık Festivali, Türkiye’nin birçok şehrinden yüzlerce yamaç paraşütçüsünü buluşturmaya hazırlanıyor.
Mustafakemalpaşa Sportif Havacılık Kulübü ile birlikte 11-12 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek festival, elverişli hava akımlarına sahip olan 420 metre yükseklikteki Erkızı Tepesi’nde yapılacak.
Üçbeyli Mahallesi'nde özel olarak hazırlanan bir alana iniş yapacak olan yamaç paraşütçüleri iki gün boyunca gökyüzünü renklendirerek görsel şovlara imza atacak.
Yamaç paraşütüyle yolcu olarak uçmak isteyenler bu yıl da tandem paraşütle (iki kişilik paraşüt) uçuş heyecanı yaşayabilecek.
Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından vatandaşların organizasyonu izleyebilmesi için etkinlik günleri sabah saat 9.00’da Öğretmenevi önünden otobüs kaldırılacak.

http://www.dostmedya.com/haber/1862953028.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1349008642.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=8127