Paraşütçülerden Türkiye ikinciliği
Tarih: 24.10.2018 Saat: 11:29
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Belediye Spor Yamaç Paraşütü Takımı, Nilüfer’de düzenlenen Hedef Yarışması’nda ikinci oldu.Nilüfer Belediyesi ve Türkiye Hava Sporları Federasyonu (THSF) iş birliğiyle düzenlenen Yamaç Paraşütü Türkiye Şampiyonası 3. Etap Nilüfer Hedef Yarışması, 19-21 Ekim tarihlerinde Fadıllı Havacılık Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
Olumsuz hava şartlarında gerçekleşen şampiyonada zorluklara rağmen renkli görüntüler yaşandı.
Geniş katılımlı uçuşlar sonunda kulüpler klasmanında Nilüfer Belediye Spor birinci, Mustafakemalpaşa Belediye Spor ikinci, Adana Yamaç Paraşütü Spor Kulübü de üçüncü oldu.

‘Çalışmanın meyvesi’

Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, şampiyonanın ardından Belediye Spor Yamaç Paraşütü Takımı’nın başarılı sporcuları Bahadır Özşekerci, Şevket Tütüncüoğlu ve Özkan Yıldırım’ı makamında misafir etti.
Türkiye Şampiyonası’ndaki bu derecenin çok önemli olduğunu belirten Başkan Sadi Kurtulan; “ 9 yıldır düzlendiğimiz Havacılık Festivali’nin meyvelerini böyle şampiyonalarda almak bizleri memnun ediyor. Gönül ve emek vererek başarıya ulaşan sporcularımızı tebrik ediyorum. Belediye olarak yamaç paraşütünü desteklemeye devam edeceğiz” dedi.
 

http://www.dostmedya.com/haber/605077399.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/1094955486.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=8229