Özel Açı Koleji Açılış Yaptı
Tarih: 01.11.2018 Saat: 13:01
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Özel Açı Koleji Fen ve Anadolu Lisesi açılışı Salı günü gerçekleştirildi.Açılışa Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Açı Koleji kurucusu Abdurrahman Göllü, Açı Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hakan Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay, Ticaret Borsası Başkanı Saadettin Akkoyunlu, Ak Parti İlçe Yönetimi, CHP İlçe Başkanı Serda Tandoğan Kuru, Belediye Meclis Üyeleri, İmam Hatipliler Dernek Başkanı Mustafa Eren, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
Özel Açı Koleji Fen ve Anadolu lisesi Müdürü Birgül İnce açılış nedeniyle yaptığı konuşmasında Açık Kolejiyle ilgili şu ifadelerde bulundu
Mustafakemalpaşa Özel Açı Koleji Fen ve Anadolu Lisesi olarak 250 öğrenci kontenjanı ile ilçemizde hizmet vermeye başlamıştır.
Eğitimde, bilimde, sanatta Atatürk İlke ve İnkılaplarını koruyup kollayarak akademik başarıyı arttırmak için eğitim sektöründe yer almıştır.
Eğitim ve öğretimin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile öğrencilerimizi 21.yüzyıla uygun yaratıcı, girişken, yurtsever, yüksek donanımlı, öğrenmeyi seven, dinamik, ahlaklı, dünyaya uyumlu bireyler olarak yetiştirmek; Vizyonuyla yola çıkmış bulunmaktayız.
Uzman kadromuzla, teknoloji destekli, yabancı dil ağırlıklı en gelişmiş öğretim yöntemleriyle öğrencilerimizi yetiştirerek ülke geleceğine olumlu katkıda bulunacağız.
Üniversite sınavında akademik olarak başarılı olmak için etüt ve soru çözüm programı bulunmaktadır.
Rehberlik çalışmalarımızla öğrencilerimizin zamanı iyi yönetmelerini verimli kullanmalarını sağlamaktayız.
Öğrencilerimizin geleceğe emin adımlarla ilerleyebilmesi için onlara her koşulda destek olacağımızın sözünü veriyoruz.
http://www.dostmedya.com/haber/1242406065.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/447671585.jpg

http://www.dostmedya.com/haber/695202040.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=8247