MKP TSO ve MEYBEM İşbirliğiyle Taşıt Sınavı Düzenlendi
Tarih: 08.11.2018 Saat: 11:29
Konu: GÜNCEL HABERLER


Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası ve MEYBEM işbirliğinde ikinci el motorlu kara taşıtları alım-satım danışmanı/sorumlusu sınavları düzenlendi.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde 07-08 Kasım 2018 tarihlerinde toplam 48 adayın katılımıyla İkinci El Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlendi.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı İbrahim ÖZMEN “İlçemizde faaliyet gösteren değerli üyelerimiz ve esnaflarımızdan bugüne kadar 100 kişi başvuru yapmış ilk etapta 48 kişi sınava girmişlerdir. Teorik ve uygulama olmak üzere iki aşamalı olarak yapılan sınav programlarında yazılı bölümünden %70, uygulama sınavından ise %80 ve üzeri alan katılımcılar Mesleki Yeterlilik Belgesini almaya hak kazanacaklar.” dedi.
İbrahim ÖZMEN konuşmasının devamında; “Üyelerimiz ve esnafımızın başka şehirlere gitmeden sınav işlemlerinin İlçemizde gerçekleştirebilmesi noktasında TOBB MEYBEM ile görüşülerek sınavların ilçemizde yapılmasını sağladık. Uygulama sınavları için işyerlerinin kapılarını açan Özmenler Traktör Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve Şahin Galeri’ye içtenlikle teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerini kullandı.
http://www.dostmedya.com/haber/773722237.jpgBu haberin geldigi yer: Mustafakemalpasa Dost Medya
http://www.dostmedya.com

Bu haber icin adres:
http://www.dostmedya.com/modules.php?name=News&file=article&sid=8260