Ana Sayfa Haberler 16 Kasım 2019 12:19

Basketbolda Yine Galibiz

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı başarıya doymuyor.

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı başarıya doymuyor.

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı, Bursa birinci küme Büyük Erkekler kategorisinde oynadığı maçı 86-57 kazandı.

Mustafakemalpaşa Kapalı Spor Salonunda Cuma akşamı 19:30’da, Vatansporla oynanan karşılaşmada, Belediyespor Basketbolcuları ilk düdükten itibaren baskılı bir şekilde rakibe pres yaptı.

Baskı sonucu maça hakimiyet kuran Belediyespor ilk periyodu 20-4 gibi bir farkla kapattı. İkinci periyodta biraz toparlanan Vatanspor takımı farkı kapatmasına rağmen, ilk yarı Mustafakemalpaşa Belediyesporun 40-36 galibiyetiyle sona erdi.

İkinci yarıya yine baskıyla başlayan Belediyespor üçüncü periyodda rakibine yine fark atarak bu periyodu 60-43 önde tamamladı.

Son çeyrekte de baskıyı sürdüren Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı, Vatansporu 86-57 lik bir skorla mağlup etti.

Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımı bu Pazar Saat 14:00 da ilçe kapalı spor salonunda Mentalite ve Prensip Kulubüyle maç yapacak.

Dost Medya olarak Mustafakemalpaşa Belediyespor Basketbol takımına başarılar diliyor, Tüm basketbol severleri Pazar günü ilçede oynanacak karşılaşmaya davet ediyoruz.

Yorumlar