Ana Sayfa Haberler 22 Kasım 2019 11:46

Basketbolcular Deplasman Dinlemiyor

Mustafakemalpaşa Belediyesporlu Basketbolcular deplasman maçında da affetmedi.

Perşembe akşamı saat 20:45’te  Mudanyada oynanan Bursa Büyükerkekler Ligi karşılaşmasında Mustafakemalpaşa Belediyespor, Megrel Sporu 87-61 mağlup etti.

Deplasmanda oynamasına rağmen maça iyi başlayan taraf Belediyespor oldu. Başa baş geçen birinci periyod sonunda Belediyespor 22 sayı üretirken, evsahibi Megrel spor 13 sayıda kaldı.

İkinci periyod da Belediyesporlu basketbolcular sayı üretmeye devam ederken, Megrel spor sayı üretmekte zorlandı. Birinci devre 43-24 Belediyesporun galibiyetiyle sona erdi.

İkinci yarının başında ev sahibi Megrel spor biraz açılır gibi oldu ve bu periyodda 17 sayı üretmesine rağmen, Belediye spor skoru koruyarak 3. Periyodtan da 65-41 galip ayrıldı.

Son periyoda girildiğinde ev sahibi Megrel spor, rahat oynayan Belediyespor karşısında kolay sayılar bulmaya başladı. Bu periyodda 20 sayı üreten Megrel spor, her periyodda ortalama 22 sayı üreten Belediyesporu yakalamayı başaramadı.

Mustafakemalpaşa Belediyespor Mudanya Deplasmanında Megrel sporu 87-61 lik net bir skorla geçerek, liderliği kimseye bırakmayacağını ispatladı.

Yorumlar