Ana Sayfa Haberler 9 Şubat 2020 19:06

Kar Magandalarına Tepki Yağdı

Cumartesi Sabah Saatlerinde başlayan kar yağışıyla ilçenin etrafı beyaza büründü.

Pazar gününü Eşsiz Suuçtu Şelalesi manzarasını görmeye ayıran ziyaretçiler ise, gördükleri görüntülerle kahroldu.

Suuçtu Tabiat Parkında korkulukları kırıp ateş yakan, içtikleri alkollü içki şişelerini ve pisliklerini olduğu gibi bırakan şahıslara, ziyaretçiler ‘Kar Magandaları’ ismini koydu.

Kar Magandalarının bıraktığı pislik dışında, Hafta sonu Suuçtu Şelalesi muhteşemdi. Ziyaretçiler hem Suuçtuyu ziyaret ettiler, hemde Muradiye Sarnıçtaki Belediye Sosyal Etkinlik Merkezini hınca hınç doldurdular.

 

Kar Magandalarına Mehmet Kanar’da Tepki Gösterdi.

 

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ziyaretçilerin karşılaştıkları manzara karşısında duyduğu üzüntüyü sayfasından paylaştı.

Mehmet Kanar mesajında ‘Suuçtu Tabiat Parkı’nda karşılaştığımız bu nahoş görüntüler bizleri derinden üzdü. Bir takım kendini bilmez kimselerin, etrafa içki şişelerini atıp korkulukları kırıp yakacak kadar acınası duruma düşmelerinden bir Mustafakemalpaşalı olarak utanç duydum. Özellikle kamu malına verilen zararın vebali ödenemez.

Duyarlı vatandaşlarımızdan ricamız bu gibi art niyetli kişileri gören ve duyanların Belediye Zabıta ekiplerimize ve güvenlik güçlerimize bildirmeli. Lütfen, el birliğiyle doğal mirasımıza sahip çıkalım.’ Sözlerine yer verdi.

Yorumlar