Ana Sayfa Haberler 2 Mart 2020 17:43

12. Sınıf Öğrencilerine Yönelik Başarının Sırrı Seminerleri Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) arasında imzalanan “İşbirliği Protokolü”, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü “Değerler Eğitimi ve Sosyal Kültürel Etkinlikler” Usul ve Uygulama Esasları ve Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği çerçevesinde, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mustafakemalpaşa İlçe Temsilciliği’nin 2 Mart 2020 Pazartesi ve 3 Mart 2020 Salı günleri; 11. ve 12. Sınıflara yönelik Medeniyet ve Düşünce Kulüplerinin faaliyetleri olarak Uluslararası NLP Eğitmenler Birliği Türkiye Başkanı Fatih Abadi’nin konuşmacı olarak katıldığı “Başarının Sırrı” adlı seminerler başladı
2 mart 2020 Pazartesi günü sabah Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonlarında başlayan seminer programı, öğleden sonra Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , Sedat Karan Anadolu Lisesi, Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi ve Toki Ayasbey Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak Belediye Düğün Salonu’nda devam edildi.
Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE de katılarak Davranış Bilimleri ve NLP Uzmanı Fatih Abadi’ye teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Yorumlar