Ana Sayfa Haberler 5 Mart 2020 16:05

Kırmızı Şimşekler Şampiyonluk Turu atmaya kararlı

Bursa Süper Amatör Ligi B grubunda mücadele eden Mustafakemalpaşaspor Belediye bu haftasonu evinde Bursa Doğugücünü ağırlayacak.

Kırmızı Şimşekler, karşılaşmayı kazanması halinde Ligde Şampiyonluğunu ilan edecek. Bursa Süper amatör liginde bu sezon adeta fırtına gibi esen ve rakipleri karşısında bol gollü galibiyetlere imza atan Mustafakemalpaşaspor Belediye takımı, bu hafta evinde Doğugücünü yendiği taktirde, ligde şampiyonluğunu ilan etmiş olacak.

Ligin son üç haftasına girilirken, sadece 1 mağlubiyeti bulunan ve en yakın rakibine 8 puan fark atan Kırmızı şimşekler, Doğugücü karşılaşmasını kazandıkları takdirde son iki maçında yenilse bile liderliğini koruyacak. Uzun bir aradan sonra İlçede Futbol sevdasını yeniden alevlendiren ve taraftarının büyük desteğini de yeniden arkasına alan Mustafakemalpaşaspor Belediye takımı, garantiledikleri play-off gruplarından da başarıyla çıkarak BAL ligine yükselmeyi gözüne kestirdi.

Pazar günü ilçe stadyumunda saat 16:00’da başlayacak karşılaşmada, DostMedya olarak, Kırmızı Şimşeklere başarılar dileriz.

Yorumlar