Ana Sayfa Haberler 1 Nisan 2020 19:14

Mustafakemalpaşa emniyeti denetimleri arttırdı

Mustafakemalpaşa emniyeti denetimleri arttırdı
Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri korona virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ilçede denetimlerini arttırdı.
İlçe Emniyet Müdürü Mithat Öztaş’ın bizzat başında bulunduğu ekipler ilçenin yoğun olarak kullanılan üç ayrı bölgesinde oluşturulan kontrol noktalarında araçlara ve sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirildi.
Sağlık ekipleriyle gerçekleştirilen denetimlerde araç sürücüleri ve yolcuların ateşi ölçülürken toplu taşıma araçlarına da sosyal mesafe denetim uygulaması yapıldı. Uygulamalar sırasında uzun araç kuyrukları oluşurken ambulanslarda hazır bulundu.
Postane çevresinde süren denetimler kapsamında çeşitli işlemler için sıra bekleyenlerin de sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarılar yapan polis ekipleri vatandaşlara bilgilendirmede bulundu.
Yayaları da uyaran ekipler maske ve eldiven kullanımının önemine vurgu yaparak Polis araçlarından vatandaşlara gerek olmadıkça sokağa çıkılmaması çağrısı yaptı. Öte yandan denetimlerin artarak sürdürüleceği bildirildi.

Yorumlar