Ana Sayfa Haberler 15 Haziran 2020 10:40

Mustafakemalpaşa Dağcılık Kulübünden Doğa Etkinliği

Mustafakemalpaşa Dağcılık Kulübü üyeleri ve Doğa severler, Pandemi döneminin ardından gerçekleştirdikleri yürüyüşle, doğayla buluştular.
Güller köyündeki Değirmenden başlayan yürüyüş, Söğütalan Alabalık Restoran Tesislerine kadar sürdü.
Doğaya kavuşma yürüyüşü etkinliğine katılan 46 katılımcı, uzun bir aradan sonra, doğayla buluşmanın mutluluğunu yaşarken, yürüyüşün bitimi olan Söğütalan Alabalık tesislerinde, kendilerine balık ziyafeti çekmeyi ihmal etmediler.
Etkinliği düzenleyen Mustafakemalpaşa Dağcılık Kulubü, etkinliğe katılanlara ve destek verenlere teşekkür ederek şu bilgilendirme de bulundular.
‘Bugün uzun süre aradan sonra yeniden doğayla buluştuk. Güller köyündeki Değirmenden Söğütalan Alabalık Restoran Tesislerine kadar yaptığımız Doğaya kavuşma yürüyüşümüze katılan 46 katılımcıya bizimle beraber oldukları için teşekkür ederiz.Ayrıca bize rehberlik eden Söğütalan Jandarma Karakol Komutanı Deniz Doğan Bey’e kulüp adına teşekkür ederiz. Söğütalan Değirmeni çalışanlarına da verdikleri çay keyfinden dolayı teşekkür ediyoruz.Etkinliğimizin sonunda nefis balık ziyafeti çektiğimiz Söğütalan Alabalık Tesisleri çalışanlarına, bilhassa Zafer Candemir’e teşekkür ederiz. Doğada güzel vakit geçirmek isteyen tüm herkesi yapacağımız etkinliklere bekliyoruz.’

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Bu Hafta Hava Kapalı Olacak

Bu Hafta Hava Kapalı Olacak