UEDAŞ faizleri sıfırlıyor Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

UEDAŞ faizleri sıfırlıyor

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) beyaz sayfa açıyor. 400 bin borçlu abonesine müjdeli haberi duyuran UEDAŞ, borçlu abonelerine büyük bir jest yaparak bir ay içinde anapara borcunu defaten ödeyen abonelerin faiz borcunu affetme kararı aldı.

UEDAŞ Yönetimi, düzenlediği toplantıda borçların yeniden yapılandırılmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Toplantıya UEDAŞ Genel Müdürü M. Kemal Akın’ın yanında Genel Müdür Yardımcıları Erden Köybaşı, Ferhan Balkan ve Rıfat Volkan Arpacı’yla birlikte Limak Holding Teftiş Kurulu Başkanı İbrahim Gümüşlü ve Limak Holding İnsan Kaynakları Direktörü Birol Saylan da hazır bulundu.
Toplantıda konuşan UEDAŞ Genel Müdürü M. Kemal Akın, UEDAŞ’ın Özelleştirme İdaresi’nden 940 milyon dolara 26 yıllığına işletme devir hakkının Limak Holding, Cengiz Holding ve Kolin İnşaat A.Ş tarafından oluşturulan konsorsiyumca alındığını hatırlattı. 1 Eylül 2010’dan itibaren de çalışmalara kol sıvadıklarını dile getiren Akın, personel konusundaki yapılanmanın tamamlanmak üzere olduğunu vurgularken asıl müjdeyi faiz affıyla patlattı.

Akın hükümetin hazırladığı ve kamuoyunda af olarak adlandırılan borçların yeniden yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeye atıfta bulunarak “Biz bu düzenlemenin de çok ötesine geçerek borçları yeniden yapılandırma kararı aldık. Bizim gerçekleştireceğimiz yapılandırma, tüketicilere çok daha fazla avantajlar getiriyor” dedi.

FAİZLERİ SIFIRLIYORUZ

Akın, UEDAŞ tarafından gerçekleştirilen yapılandırmayla UEDAŞ’a 31-7- 2010 tarihinden önce borcu olan abonelerin 15 Ocak-16 Şubat 2010 tarihleri arasında borçlarını defaten ödemeleri halinde faiz borcunun tamamının silineceğini söyledi.

Bununla da yetinmediklerini, ikinci bir seçenek olarak da 16 Şubat-16 Mart tarihleri arasında anapara borcunu defaten ödeyen abonelerin gecikme faizini de yüzde 80 oranında sildiklerini vurgulayan Akın, ayrıca daha önce çeşitli yapılandırmaya gitmiş ancak yükümlülüklerini yerine getirememiş abonelerinde bu kapsama dahil edildiğinin altını çizdi.

Akın, “Bu kategorideki borçlular da 31-7-2010 tarihinden önce olmak kaydıyla borçlarını defaten ödemeleri durumunda bunların da faizleri siliniyor” dedi. Akın, bir ayrıntıya da dikkati çekerek “31-7-2010’dan sonra bir borç varsa ve 31-7-2010’dan önceki borçlarını yapılandırmak için başvuru yaptığında 31-7-2010’ dan sonraki borçlarını da defaten yatırması gerekiyor” diyerek aboneleri uyardı.
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 28.01.2011 Saat: 12:01 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 4
Toplam Oy: 4


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


performans kremi,cialis satın al,cialis fiyatı radyo dinle mustafakemalpaşa haber son dakika haber aylak bakkal