MHP’de Şok! 400’e yakın istifa geldi Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

MHP’de Şok! 400’e yakın istifa geldi

MHP İlçe Başkanı İhsan Keçeci ve yönetim kurulu, dün gece yapılan basın açıklamasıyla, hem başkanlıktan, hem yönetimden hem de partiden istifa ettiklerini duyurdu.

MHP İlçe Başkanı İhsan Keçeci ve yönetim kurulu, dün gece yapılan basın açıklamasıyla, hem başkanlıktan, hem yönetimden hem de partiden istifa ettiklerini duyurdu.

İlçe teşkilatında yaklaşık 400’ü bulan istifa sayısının artması beklenirken, İstifa haberinin duyulması üzerine harekete geçen MHP Genel Merkezi ve İl yönetiminin, istifadan önce İlçe Başkanı İhsan Keçeci ile birlikte yine partiye muhalif oldukları belirtilen Yenişehir İlçe Başkanı Önder Köse ve Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık’ı görevden aldığı ifade edildi. Görevden almaların “Beka Sorunu” olduğu iddia edildi.

MHP İlçe Teşkilat Başkanı İhsan Keçeci ve yönetimi dün gece yapılan basın açıklaması ile istifa ettiklerini duyurdu. Yapılan çarpıcı açıklamada istifa sebebinin, Partinin Genel Başkanı ve Merkez Yürütme Kurulunun tutumu olduğu belirtildi. Yapılan açıklamada;
“Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanı İhsan Keçeci ve yönetim kurulunun; başkanlık, ilçe yönetimi ve parti üyeliğinden istifaları ile ilgili basın açıklamasıdır” şeklinde başlayan açıklamada,

YÜCE TÜRK MİLLETİNE
Mensubu olduğumuz ve her zaman gurur duyduğumuz partimiz, 7 haziran 2015 tarihinden beri Genel Başkan ve merkez yürütme kurulu üyeleri tarafından, partimize gönül veren Milyonlarca gönüldeşimizin Milliyetçi Hareket Partisine dahil olma amaçlarının tam zıttı bir anlayışla yönetilmektedir. Olağanüstü kongre ve değişim isteklerimiz ise, yine aynı zihniyet tarafından oldu bittiye getirilerek ve mahkemelere taşınarak tamamen çıkmaza sokulmuştur.
“Evet”i destekleyen bu zihniyeti kabul etmiyoruz. Parti içi demokrasinin tamamen bittiği partimiz, tabanla tamamen zıt bir şekilde hareket ederek partili Cumhurbaşkanlığının önünü açmış ve dünkü söylemlerini unutarak, “Evet’i desteklemiştir. Bu durum biz Türk Milliyetçilerinin gönlünde kapanması imkansız yaralar açmıştır.

“BİZ ÜLKÜCÜLER VATANIMIZI DAHA ÇOK SEVERİZ”
Başbuğ Alparslan Türkeş ve Binlerce ülkücü şehidin emaneti ülkücü hareketin siyasi oluşumu olan Milliyetçi Hareket Partisi 47 yıllık siyasi geçmişi ile bağdaşmayan bir şekilde yönetilmektedir. Yıllarını bu partiye vermiş, gecesini gündüzüne katarak Milliyetçi Hareketin iktidar olması için mücadele eden yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve yüzlerce üyemiz bugün gönlü kırık bir şekilde partimize veda ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi " büyüklerimizi severiz sayariz, ancak biz ülkücüler vatanımızı daha çok severiz "

“İHRAC ARTIKLARI”
Bize muhalif diyen zihniyet, partimizin ana fikrine ve töresine asıl kendilerinin muhalif olduğunu er yada geç anlayacaklardır. İhraç artıklarıyla partimizi iktidara taşımak hayal gücümüzü bir hayli zorlamaktadır.

“BİZ DAVA ADAMLIĞINI SEÇİYORUZ”
Bugün bizler; genel başkan ve ekibiyle yol arkadaşlığı yerine, bize yakışanı "Dava adamlığını" tercih ederek ilçe yönetiminden ve parti üyeliğinden istifa ediyoruz.

“SON SÖZÜMÜZ”
Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. Ne mutlu Türk'üm diyene. Mustafakemalpaşa Milliyetçi Hareket Partisi İlçe teşkilatı adına İhsan Keçeci.
http://www.dostmedya.com/haber/1711341321.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 09.06.2017 Saat: 13:13 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 4.5
Toplam Oy: 2


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


performans kremi,cialis satın al,cialis fiyatı radyo dinle mustafakemalpaşa haber son dakika haber aylak bakkal