Başkan Kurtulan'dan BAL-GÖÇ'e destek Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Başkan Kurtulan'dan BAL-GÖÇ'e destek

Başkan Kurtulan'dan BAL-GÖÇ'e destek

Mustafakemalpaşa Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Şubesi (BAL-GÖÇ)
Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
BAL-GÖÇ Şube Başkanı Coşkun Bayramoğlu'nun görev yaptığı okuldan emekliye ayrılarak yurt dışına gitmesinin ardından derneğin başkanlığına yönetim kurulu kararıyla Şemseddin Çelik getirildi.
Görev değişikliğinin ardından kurum ve kuruluşlara tanışma ziyaretinde bulunan
BAL-GÖÇ'ün yeni yönetimi, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ile makamında bir araya geldi.
Ziyarette konuşan Başkan Sadi Kurtulan, BAL-GÖÇ'ün Balkanlar ile Türkiye arasındaki ilişkilerin gelişiminde önemli bir platform olduğunu söyledi. 'BAL-GÖÇ mihenk taşı' Türkiye'nin son yıllarda Balkanlar’da yaşayan soydaşların sorunlarıyla yakından ilgilendiğini belirten Başkan Kurtulan;" Benliğini ve kültürünü koruyarak bugünlere gelen soydaşlarımıza son yıllarda farklı platformlarda yapılan etkin çalışmalarla sahip çıkıyoruz. Türkiye’nin güçlü olması Balkanlar’daki soydaşlarımızın güçlü olması demek. Bu noktada BAL-GÖÇ önemli bir mihenk taşı. Balkan şehirleri ile Mustafakemalpaşa arasındaki diyalog, karşılıklı sıcak iletişimler, ziyaretler, kardeş şehir ilişkileri sayesinde güçlendi. Yeni dönemde de bu hızla devam edecek. Soydaşlarımızın sorunlarını çözecek her türlü projeye katkı vermeye hazırız. BAL-GÖǒün çalışmalarına desteğimizi sürdüreceğiz " dedi.
Balkanlarda Türk kültürünün günümüzde de etkisini kaybetmeden sürdürebilmesi için birçok alanda faaliyetler yaptıklarını anlatan BAL-GÖÇ Mustafakemalpaşa Şube Başkanı Şemseddin Çelik ise yeni dönemde özellikle eski göçmenleri tespit etme çalışmalarına ağırlık vereceklerini dile getirdi.
Çelik; " Kültürümüzü daha geniş kesimlere ulaştırmak istiyoruz. Bunun için eski göçmen vatandaşlarımıza ihtiyacımız olacak. Onları tespit ederek BAL-GÖÇ çatısı altında toplacağız. Ayrıca sosyal etkinliklerimizi arttırarak gençlerimizle daha çok bir arada olmayı amaçlıyoruz. Kültürümüzün taşıyıcısı gençlerimiz olacak. Bu yönde yapacağımız çalışmalarda bize desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz " dedi.

 
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 05.07.2017 Saat: 15:48 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


performans kremi,cialis satın al,cialis fiyatı radyo dinle mustafakemalpaşa haber son dakika haber aylak bakkal