GADEM'e tam destek Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

GADEM'e tam destek

GADEM'e tam destek

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Aile Destek Merkezi (GADEM) koordinatörleri Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Madde bağımlılığı ve zararlı alışkanlılıklarla mücadele kapsamında hizmet veren Bursa GADEM'in aylık toplantısı Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantının ardından Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Müdürü Murat Ar, GADEM'den Sosyolog Gökhan Öztürk ve GADEM temsilcileri Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'ı makamında ziyaret etti. 'Gençlerimizi korumalıyız' Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 20 milyon genci olan bir ülkede madde bağımlılığının en büyük tuzak olduğunu söylerken bu yönde yanlış örneklerin kışkırtıcılığına karşı toplumsal bir hassasiyet gerektiğini belirtti.
Başkan Kurtulan; " Zararlı alışkanlıkların yaygınlaşmaması için teyakkuzda olmamız gerekiyor. GADEM'in Bursa bölgesinde iki yıldır bu yönde yaptığı faaliyetleri takdirle izliyoruz. Madde bağımlığını önlemek için başta aileye önemli görevler düşüyor. İşte GADEM gibi kurumların varlığı burada öne çıkıyor. Bize düşen görev bu çalışmalara destek olmaktır " dedi. 'Ücretsiz destek' GADEM sorumlusu Murat Öztürk ise Mustafakemalpaşa'daki toplantının ardından TYÇP kapsamında belediyede çalışan işçilere alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığının zararları konusunda eğitim semineri verdiklerini dile getirdi.
17 ilçe ile birlikte koordinasyonlu çalıştıklarını söyleyen Öztürk; " Her ilçemizde bir koordinatör arkadaşımız mevcut. Aylık düzenli olarak toplantılar gerçekleştiriyoruz. Belediye Başkanımız GADEM'in çalışmalarına özel bir önem veriyor. Burada 239 kişiye eğitim verdik. Tıbbi tedavinin dışındaki bütün süreçlerde bağımlı ve yakınlarına danışmanlık hizmetinden boş zaman yapılandırmasına kadar her hizmeti ücretsiz olarak veriyoruz. Yakın bir zamanda Kurşunlu'da kamp alanımızı açacağız. Bu konuda şehri yönetenlerin konuya hassasiyet göstermesi bizim için çok önemli. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere ilçe belediye başkanlarımızdan aldığımız enerji ile beraber çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Eylül ayında da 'Öğretmenim Canım Benim' projesiyle önleyici çalışmalar kapsamında Türkiye'ye örnek olacak bir etkinliğe imza atacağız" dedi.
  http://www.dostmedya.com/haber/844846732.jpg http://www.dostmedya.com/haber/362163449.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 13.07.2017 Saat: 14:00 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


performans kremi,cialis satın al,cialis fiyatı radyo dinle mustafakemalpaşa haber son dakika haber aylak bakkal