Mustafakemalpaşa'ya 10 binlik depo Mustafakemalpasa Dost Medya

 Anasayfanız Yapın!  |   Favorilere Ekleyin!

  Ana Sayfa         Haber Arşivi |Dost Rehber |Tarihçemiz |Köylerimiz | Video Galeri | Ziyaretçi Defteri | İletişim | Canlı Yayınlar | Hava Durumu |Üye ol
  Ana Menü
 ANA SAYFA
 HABER ARŞİVİ
 TARİHÇE
 FOTO GALERİ
 VİDEO GALERİ
 DOSYALAR
 İSTATİSTİK
 HESABINIZ
 İLETİŞİM
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
  Facebook Grubu
  Mustafakemalpaşa Hava Durumu
M.KEMALPASA M.KEMALPASA
  Haberlerde Arama Yap
 

Mustafakemalpaşa'ya 10 binlik depo

Mustafakemalpaşa'da kesintisiz ve sağlıklı içme suyunu 17 kat arttıracak olan 10 binlik su deposu inşaatı hızla devam ediyor.

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ile birlikte Mustafakemalpaşa'daki içme suyu ihtiyacını karşılamak ve su kesintilerinde rezerv kapasitesini arttırmak için Selimiye Mahallesi'nde yapılan 10 bin metreküplük su deposu inşaatında incelemelerde bulundu.
BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Adem Vural, BUSKİ İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanı Orhan Çağlayan ve BUSKİ Mustafakemalpaşa Şube Müdürü Adnan Boykız'ın da katıldığı inceleme ziyaretinde konuşan BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, alt yapı hizmetlerini her yönden yaygınlaştırmak hedefinde olduklarını söyledi.
Çetinvacı; " Burada daha önce 600 m3'lük yetersiz bir içme suyu deposu vardı. Belediye Başkanımızın gösterdiği hassasiyet neticesinde BUSKİ olarak bu yatırımı öne çektik. 10 binlik su deposu inşaatı % 80 düzeyine geldi. Ara ve dış perdeleri tamamlandık. Bu depo Mustafakemalpaşa'nın mağduriyetini büyük ölçüde giderecek. Kara ve Sarp dere kaynakları bu depoyu besleyecek. Ayrıca Lalaşahin Mahallesi'nde de 5 bin metreküplük deponun temelini attık. Yoğun bir şekilde onunda inşaatına başlayacağız " dedi. 'Gelecek nesiller için' Zengin su kaynaklarına sahip olan Mustafakemalpaşa'nın bu avantajını süratli yatırımlarla halka sunduklarını belirten Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ise yalnız merkez de değil kırsal kesimde de alt yapı çalışmalarının planlı bir şekilde sürdüğünü kaydetti.
Başkan Kurtulan; " Altyapıya gereken önemin verilmeyişinin faturasını uzun yıllar ödedik. Şimdi ise Büyükşehir'in desteği ile artık altyapı hizmetleri görünür hale geliyor. Burası bizim için çok önemli bir yer. Burada Mustafakemalpaşa'nın hayalleri ve idealleri vardı. 600 metreküpten 10 bin metreküplük bir su potansiyeline çıkıyoruz. BUSKİ bize gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışmayı öğretti. Gelişen Mustafakemalpaşa'nın ihtiyaçlarını karşılamada BUSKİ'nin gösterdiği bu duyarlılığa, yatırımları kazandırmada bizlere öncelik sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

http://www.dostmedya.com/haber/189445048.jpg http://www.dostmedya.com/haber/1300521968.jpg
Bu İlan İlginizi Çekebilir !


Yasal Uyarı : Bu sitedeki tüm haber ve resimlerin telif hakları tarafımızdan korunmaktadır.Sitemizdeki hiçbir resim,haber veya diğer materyaller izinsiz veya kaynak gösterilerek kullanılamaz.Aksi bir durum tespit edildiğinde kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Tarih: 25.07.2017 Saat: 10:40 Gönderen: admin
 
  İlgili Bağlantılar
· Daha fazla GÜNCEL HABERLER
· Haber gönderen admin


En çok okunan haber: GÜNCEL HABERLER:
ŞEHİT ATEŞİ İLÇEYE DÜŞTÜ

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 3
Toplam Oy: 2


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

  Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG


performans kremi,cialis satın al,cialis fiyatı radyo dinle mustafakemalpaşa haber son dakika haber aylak bakkal